Пісня буде поміж нас

4 березня з нагоди Дня народження поета-пісняра, засновника української естрадної музики Володимира Івасюка в електронному читальному залі БДМУ № 1 відбулася година поезії.

У творчій зустрічі взяли участь співробітники бібліотеки, помічник ректора з іміджевої політики університету проф. Алла Борисюк, доцент кафедри психології та соціології Марина Тимофієва, студенти медичного факультету № 2 та стоматологічного факультету.

Під час заходу були продекламовані вірші, лунали відомі пісні Володимира Івасюка у виконанні знаних артистів України, були продемонстровані уривки кінострічок, що висвітлювали життєвий та творчий шлях буковинського композитора.

Творча молодь БДМУ зустрілась із знаними українськими поетами

Творча молодь БДМУ зустрілась із знаними українськими поетамиТворча молодь БДМУ зустрілась із знаними українськими поетами.

У БДМУ провели лекції до 250-ої річниці від дня народження І.П.Котляревського

Цьогоріч ми відзначаємо 250-у річницю від дня народження І.П.Котляревського.

Урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника Юрію Федьковичу

З нагоди 180-ої річниці Дня народження відомого письменника Юрія Федьковича 8 серпня чернівчани вшановують пам'ять «Буковинського Соловія». У цей день відбулися урочистості та покладання квітів до його пам’ятника.