На кафедрі суспільних наук гуртківці провели круглий стіл

З нагоди Всесвітнього дня науки 27 квітня на кафедрі суспільних наук та українознавства БДМУ за участю студентів наукового гуртка був проведений круглий стіл: «Українознавчі орієнтири у системі вищої медичної освіти».

Україна ввійшла в нову еру «іншої» ідентичності, відродження ментальності й нової історії, тому на часі постали питання окреслення актуальних орієнтирів українознавства сьогодення. Гуртківці дискутували, висловлювали свої думки, обмінювалися інформацією про новинки літератури українознавчого характеру. Девізом заходу став вислів:«Знати про Україну все – жити на повну!».

В БДМУ розпочато конкурс студентських науково-дослідних робіт з народної медицини

У БДМУ розпочато другий етап І туру конкурсу студентських науково-дослідних робіт з народної медицини (історико-культурологічний аспект).

Відбувся круглий стіл „Видатні українські письменники-медики”

У рамках відзначення Дня науки 23 квітня на кафедрі суспільних наук та українознавства відбувся круглий стіл на тему: „Видатні українські письменники-медики”.

Відбувся Медико-фармацевтичний конгрес BIMCO

З 8 по 10 квітня у Буковинському державному медичному університеті відбувся ІІ Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів та молодих учених «Новітні тенденції в медицині та фармації, BIMCO 2015».

Відбулася конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

24 – 25 березня на базі Буковинського державного медичного університету відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт