Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

На кафедрі суспільних наук гуртківці провели круглий стіл

З нагоди Всесвітнього дня науки 27 квітня на кафедрі суспільних наук та українознавства БДМУ за участю студентів наукового гуртка був проведений круглий стіл: «Українознавчі орієнтири у системі вищої медичної освіти».

Україна ввійшла в нову еру «іншої» ідентичності, відродження ментальності й нової історії, тому на часі постали питання окреслення актуальних орієнтирів українознавства сьогодення. Гуртківці дискутували, висловлювали свої думки, обмінювалися інформацією про новинки літератури українознавчого характеру. Девізом заходу став вислів:«Знати про Україну все – жити на повну!».