Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення...

Відбулися заходи до Дня боротьби з туберкульозом

До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом 24 березня на кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я БДМУ доцентом І.В. Навчуком та асистентом Ж.А. Ревенко були проведені міні-лекції

на тему: „Профілактика туберкульозу”, «Туберкульоз, як соціальна проблема» та конкурс на кращий бюлетень на теми: „Туберкульоз, як медико-соціальна проблема”, „Зупинимо туберкульоз разом” зі студентами ІV курсу медичних факультетів № 1, 2. Студенти продемонстрували високі знання щодо профілактики туберкульозу. У рамках співпраці з практичною охороною здоров’я бюлетені було передано КМУ „Міська поліклініка №1”.

Головна мета проведених заходів – звернути увагу студентів на проблему туберкульозу не лише, як медичну, а й соціальну.