Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Відбулися заходи до Дня боротьби з туберкульозом

До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом 24 березня на кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я БДМУ доцентом І.В. Навчуком та асистентом Ж.А. Ревенко були проведені міні-лекції

на тему: „Профілактика туберкульозу”, «Туберкульоз, як соціальна проблема» та конкурс на кращий бюлетень на теми: „Туберкульоз, як медико-соціальна проблема”, „Зупинимо туберкульоз разом” зі студентами ІV курсу медичних факультетів № 1, 2. Студенти продемонстрували високі знання щодо профілактики туберкульозу. У рамках співпраці з практичною охороною здоров’я бюлетені було передано КМУ „Міська поліклініка №1”.

Головна мета проведених заходів – звернути увагу студентів на проблему туберкульозу не лише, як медичну, а й соціальну.

Інсульт: стратегія і тактика надання медичної допомоги

У червні поточного року, вже восьмий рік поспіль, із Закарпаття стартувала акція «Стоп інсульт 2014».

Інтернів БДМУ ознайомили з новинками інгаляційної терапії

ТРЕНІНГ. 11 грудня, в день боротьби з бронхіальною астмою, на кафедрі пропедевтики внутрішніх хвороб Буковинського державного медичного університету був проведений тренінг з використання сучасних засобів доставки інгаляційних препаратів.

Відбулася акція «Кожна людина має право жити!»

1 грудня на базі Обласної дитячої клінічної лікарні за підтримки завідувача кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб професора Колоскової О.К. проведена акція присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом та толерантному ставленню до ВІЛ-інфікованих «Кожна людина має право жити!».