Благодійна акція співробітників БДМУ до Дня захисту дітей

Благодійна акція студентів БДМУ

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей, що відзначається щорічно 1 червня, співробітники кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинського державного медичного університету за сприяння завідувача кафедри, професора Олени Колоскової відвідали з благодійною акцією Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій “Садгора.

Спільні заходи співробітників кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб БДМУ та колективу Обласного дитячого протитуберкульозного санаторію “Садгора” напередодні тематичних свят стали вже доброю традицією. Зокрема, 27 травня асистент кафедри Микола Гарас провів спірометричні обстеження хворим дітям та бесіди з дітьми та їх батьками щодо особливостей перебігу захворювань респіраторного тракту у дитячому віці.

Також за участі лікарів-ординаторів проведено “круглий стіл” за тематикою профілактики кліщового бореліозу в дітей. Не лишилися осторонь заходу і лікарі-інтерни ІІ року навчання спеціальності “Педіатрія”, які презентували для потреб лікувально-профілактичного закладу миючі засоби та виготовлені санбюлетені, присвячені запобіганню хвороби Лайма та особливостям імунопрофілактики поліомієліту.

Насамкінець гості познайомилися із рекреаційними можливостями та лікувально-діагностичною базою санаторію.