Благодійна акція співробітників БДМУ до Дня захисту дітей

Благодійна акція студентів БДМУ

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей, що відзначається щорічно 1 червня, співробітники кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинського державного медичного університету за сприяння завідувача кафедри, професора Олени Колоскової відвідали з благодійною акцією Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій “Садгора.

Спільні заходи співробітників кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб БДМУ та колективу Обласного дитячого протитуберкульозного санаторію “Садгора” напередодні тематичних свят стали вже доброю традицією. Зокрема, 27 травня асистент кафедри Микола Гарас провів спірометричні обстеження хворим дітям та бесіди з дітьми та їх батьками щодо особливостей перебігу захворювань респіраторного тракту у дитячому віці.

Також за участі лікарів-ординаторів проведено “круглий стіл” за тематикою профілактики кліщового бореліозу в дітей. Не лишилися осторонь заходу і лікарі-інтерни ІІ року навчання спеціальності “Педіатрія”, які презентували для потреб лікувально-профілактичного закладу миючі засоби та виготовлені санбюлетені, присвячені запобіганню хвороби Лайма та особливостям імунопрофілактики поліомієліту.

Насамкінець гості познайомилися із рекреаційними можливостями та лікувально-діагностичною базою санаторію.

1 Червня – День захисту дітей

День захисту дітей

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. До Всесвітнього Дня захисту дітей лікарі-інтерни першого і другого року навчання, студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету, викладачі кафедри хірургічної і дитячої стоматології відвідали з подарунками Чернівецький міський притулок для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки.
 Також викладачами кафедри та лікарями-інтернами було проведено завершення планової санації вихованців Чернівецького багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей.

11 грудня – Всесвітній день хворого на бронхіальну астму

Всесвітній день хворого на бронхіальну астму

Бронхіальна астма одна з найбільш поширених захворювань. На сьогодні у світі на цю хворобу страждають близько 300 млн. людей. Поширеність бронхіальної астми залежить від низки фактів: інтенсивності експозиції алергенів, забруднення навколишнього середовища, зміни харчового раціону, імунної реактивності і генетичних особливостей.

Благодійна акція “Подаруй дітям радість”

16 квітня, у передсвяткові Великодні дні студенти ІІ курсу медичного факультету №4 (спеціальність “Педіатрія”) БДМУ разом з головним куратором Світланою Семененко зорганізували благодійну акцію у притулку для дітей, що знаходиться по вул. Головній,169, м. Чернівці. Зауважимо, що майбутні педіатри досить часто відвідують даний притулок з різноманітними заходами.