Стоматологічний факультет БДМУ відзначив перший ювілей

П'ятниця, 16 лютого
15 лютого в Палаці «Академічний» відбулися урочистості з нагоди відзначення 10-річчя стоматологічного факультету ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» та з нагоди Дня стоматолога.

Зі святом присутніх привітав професор Тарас Бойчук, ректор університету, який відзначив вагомі здобутки факультету та побажав подальшого розвитку та зростання. Також ректор вручив нагороди викладачам та студентам факультету.

Глядачі під час свята мали можливість отримати насолоду від прекрасних вокальних та хореографічних номерів студентів – учасників мистецьких студій Палацу «Академічний». Запальним «Гопаком» з ювілеєм стоматологів БДМУ привітали учасники народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта». Глядачі переглянули відеоролик-вітання від викладачів кафедри стоматологічного профілю.

На завершення виступив професор В’ячеслав Білоокий, декан стоматологічного факультету, який щиро подякував всім присутнім за привітання в честь ювілею факультету, а також висловив щире спасибі всім учасникам мистецького дійства за чудовий перформанс.

Ведучими вечора були Анастасія Пушкашу, лікар-інтерн та Роман Олійник, студентський декан факультету.

БДМУ привітали керівники навчальних закладів Буковини

Наше європейське і багатонаціональне місто завжди славилося людьми – талановитими, добрими, щирими. Воно увібрало в себе багато традицій, однією з яких є надання високого рівня освіти. Впродовж багатьох років триває освітня співпраця, активний діалог між викладачами та студентами навчальних закладів краю.

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

На кафедрі клінічної імунології провели заходи до Дня науки

У рамках відзначення «Дня науки» кафедрою клінічної імунології, алергології та ендокринології Буковинського державного медичного університету було проведено ряд заходів.

Студентка БДМУ представила свою роботу на міжнародному конгресі в Польщі

Упродовж 7–10 травня у м. Варшава (Польща) проходив XІ Варшавський міжнародний медичний конгрес (11th Warsaw International Medical Congress).

У роботі конгресу взяли участь понад 500 представників з 29 країн світу. Наукові дослідження були представлені у 20 секціях й опубліковані в науковому журналі "Arhives of medical science".