Жіноча команда з баскетболу БДМУ здобула срібло

17-19 березня у Спортивному комплексі Буковинського державного медичного університету відбулися змагання Обласних Спортивних Ігор з баскетболу серед жіночих команд.

Цього року наші дівчата здобули срібні нагороди. Команда стрімко увірвалася до фіналу, легко здолавши всіх конкуренток у підгрупі. У фіналі наша команда боролась за перемогу з надзвичайно потужною командою ЧНУ ім. Ю. Федьковича і у достойній боротьбі завоювала срібло змагань. У складі команди виступали:

Пославська Юлія – фармацевтичний ф-т, 1 к, 1 гр.

Мирончук Тетяна – медичний факультет №1,1 к, 9 гр;

Лучіцька Анна - медичний факультет №1, 2 к. 11 гр;

Воробель Володимира - медичний факультет №1, 4 к, 10 гр;

Фочук Наталія - медичний факультет №1, 5 к, 10 гр;

Фочук Мар‘яна – медичний факультет №1, 5 к, 10 гр;

Михальчук Христина - медичний факультет №2, 1 к, 19 гр

Городенська Марія – медичний факультет №2, 1 к., 23 гр

Фурман Вікторія - медичний факультет №2, 1 к, 29 гр; Г

ромович Катерина – медичний факультет №2, 2 к, 16 гр;

Максименюк Діана - медичний факультет №2, 3 к, 20 гр;

Козак Анастасія – фармацевтичний факультет 1 к, 3 гр;

Топоровська Оксана – стоматологічний факультет, 3 к, 2 гр.

Бажаємо нашим баскетболістам, які цього року подали серйозну заявку на лідерство, у майбутньому стати чемпіонами.

У БДМУ відбулися змагання "Козацькі забави"

25 лютого у спорткомплексі БДМУ відбулися студентські змагання «Козацькі забави».

У БДМУ відбулися змагання Обласних Спортивних Ігор

18-19 листопада у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання Обласних Спортивних Ігор серед студентської молоді ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації з настільного тенісу.

Чемпіонат області з пауерліфтингу

Впродовж 29-30 березня спортивний зал БДМУ, вже традиційно, гостинно приймав у себе чемпіонат Чернівецької області з пауерліфтингу та жиму лежачи без використання спеціальної екіпіровки.

“Козацькі забави” виграли спортсмени БДМУ

10 квітня  у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання “Козацькі забави” серед студентів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації. В університеті вже третій рік поспіль проводиться цей турнір, організаторами якого є Спортивний клуб та профспілковий комітет Буковинського державного медичного університету, ФСТ “Спартак” та Студентський Парламент Буковини.