Відбулася акція «Студенти БДМУ за чисте довкілля»

Студенти та викладачі Буковинського державного медичного університету під гаслом «Студенти БДМУ за чисте довкілля»

25 квітня під час Всеукраїнського суботника «Зроби Україну чистою» прибрали берег р. Прут, загальною протяжністю близько2 300 м. Сміття було зібрано на 3 вантажівки.

Студенти та всі охочі дружньо виконували свою роботу на попередньо розмічених ділянках. З собою вони також прихопили гарний настрій та позитивні емоції. Така акція - вже не перша для студентів та викладачів БДМУ.

Від імені оргкомітету дякуємо Першотравневій районній у м. Чернівці раді за забезпечення транспортом для вивозу сміття, Всеукраїнській громадській організації «Зроби Україну чистою» за забезпечення пакетами для сміття та рукавицями.

Викладачі і студенти провели опитування про щеплення

У рамках Європейського тижня імунопрофілактики співробітники кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології, доценти Каспрук Н.М. та Ляшук Р.П. разом зі студентами 5 курсу лікувального та стоматологічного факультетів організували опитування серед майже 700 мешканців м. Чернівці.

Викладачі Буковинського державного медичного університету навчали старшокласників і вчителів надавати першу медичну допомогу

Навчання старшокласників і вчителів надавати першу медичну допомогу

Вже стало доброю традицією проводити виїзні акції з надання першої медичної допомоги (ПМД) викладачами Буковинського державного медичного університету. 11 вересня було організовано акцію

Викладачі та студенти провели просвітницьку акцію до Дня Землі

До Дня науки асистент кафедри гігієни та екології Візнюк І.Д. разом зі студентами 2 групи 1 курсу фармацевтичного факультету Клочковою Д.А., Фокшей Ю.О. та ст. лаборантом кафедри гігієни та екології Яворенко К.Ю. провели просвітницьку акцію

Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”

благодійна акція “Серце до серця”

24 жовтня в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулася прес-конференція, на якій було підведено підсумки VІІ щорічної Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. У зібранні також взяли участь студенти Буковинського державного медичного університету на чолі з Василем Мосійчуком, Головою Студентської ради вишу.