Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

На кафедрі соціальної медицини відбулися заходи до Дня науки

На кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я до Дня науки було проведено: круглий стіл, лекції-бесіди та семінар.

Під час круглого столу виступив проф. Чебан В.І. з доповіддю на тему: «Державна політика щодо наукового забезпечення сфери охорони здоров’я в умовах системних змін в Україні», а проф. Таралло В.Л. доповів про науковий підхід щодо вирішення проблеми здоров’я населення в контексті «Національної стратегії побудови нової системи охорони здоров’я України на період 2015-2025».

Доц. Навчук І.В. прочитав лекцію на тему «Медичне наукознавство» для студентів 4 курсу, медичних факультетів №2 та №4.

Ас. Ревенко Ж.А провела семінар для студентів 4 групи 3 курсу стоматологічного факультету на тему «Методика складання програми та плану наукового дослідження».

Доц. Ясинська Е.Ц. для студентів 44 групи 4 курсу факультету №3 провела лекцію-бесіду на тему «Досягнення медичної науки в Індії».