Викладачі БДМУ розповіли чернівецьким школярам про особливості застосування лікарських засобів

Світ ліків є цікавим, але водночас небезпечним. Однак, більшість з нас, незалежно від віку чи статі, впродовж життя приймає ті чи інші лікарські засоби для лікування, діагностики чи профілактики захворювань.

25 травня 2017 року на базі Чернівецької гімназії №5 викладачі кафедри фармації – доцент Наталія Музика, к. фарм. н. Оксана Коровенкова, ас. Олександр Ровінський провели лекцію для учнів і вчителів, стосовно безпечного використання та правильного зберігання лікарських засобів.

Головний меседж який був спрямований до учнівської аудиторії – не призначати ліки самому собі, а також не застосовувати ліки за порадою друзів, родичів чи сусідів.

Основна увага акцентувалась на тому, що небажано застосовувати одночасно декілька лікарських засобів, перед застосуванням необхідно обов’язково ознайомитися з інструкцією до медичного застосування, як правильно і чим потрібно запивати ліки, уважно слідкувати за терміном придатності, правилами зберігання, а також особливістю утилізації протермінованих ліків.

Сподіваємось, що лекції такого типу, а також інші види санітарно-просвітницької роботи сприятимуть зменшенню виникнення побічних реакцій та запобігатимуть безконтрольному застосуванню лікарських засобів.

Галерея зображень:

Викладачі БДМУ вчили надавати першу допомогу ліцеїстів

Кожну другу суботу вересня за ініціативою Національних організацій – членів Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного півмісяця – в усьому світі відзначається Всесвітній день надання першої медичної допомоги. В 2015 році Всесвітній день надання першої медичної допомоги припадає на 12 вересня.

Викладачі БДМУ провели виїзний майстер-клас по наданню першої долікарської допомоги

24 квітня 2017 року викладачі ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» провели майстер-клас по наданню першої долікарської допомоги у Берегометській гімназії.

Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу у ЗОШ №3

Співробітники кафедри акушерства, гінекології та перинатології БДМУ (доцент Юр'єва Л.М., асистент Маринчина І.М.) 15 жовтня 2015 року провели профорієнтаційну роботу серед учнів 9-11 класів ЗОШ № 3 I-III ступеня Чернівецької міської ради.