Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

У БДМУ продовжується цикл конференцій "Університети практичного лікаря"

Продовжуючи цикл конференцій "Університети практичного лікаря", кафедрою внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини була проведена чергова наукова зустріч з практичними лікарями нашого краю на базі Чернівецької станції швидкої медичної допомоги. Присутні з цікавістю вислухали виступ професора В.К. Тащука, присвячений новітнім досягненням у діагностиці та лікуванні життєво-небезпечних порушень ритму та провідності. Особливу увагу привернули чіткі практичні рекомендації щодо тактики лікаря при цих захворюваннях.