Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

У БДМУ продовжується цикл конференцій "Університети практичного лікаря"

У БДМУ продовжується цикл конференцій "Університети практичного лікаря"

Продовжуючи цикл конференцій "Університети практичного лікаря", кафедрою внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини була проведена чергова наукова зустріч з практичними лікарями нашого краю на базі Чернівецької станції швидкої медичної допомоги. Присутні з цікавістю вислухали виступ професора В.К. Тащука, присвячений новітнім досягненням у діагностиці та лікуванні життєво-небезпечних порушень ритму та провідності. Особливу увагу привернули чіткі практичні рекомендації щодо тактики лікаря при цих захворюваннях.

Більше новин БДМУ: 

БДМУ розширює міжнародні контакти

Викладач кафедри психології та соціології БДМУ, к.політ.н. Надія Бурейко пройшла стажування в Європейській академії дипломатії (м. Варшава, Польща), програма якої цьогоріч, у першу чергу, була сфокусована на проблемах України крізь призму її геополітичного положення між Європейським Союзом та Росією.

БДМУ серед лідерів винахідницької діяльності

Як відомо, в просуванні інновацій велике значення мають патенти.