Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

У БДМУ продовжується цикл конференцій "Університети практичного лікаря"

Продовжуючи цикл конференцій "Університети практичного лікаря", кафедрою внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини була проведена чергова наукова зустріч з практичними лікарями нашого краю на базі Чернівецької станції швидкої медичної допомоги. Присутні з цікавістю вислухали виступ професора В.К. Тащука, присвячений новітнім досягненням у діагностиці та лікуванні життєво-небезпечних порушень ритму та провідності. Особливу увагу привернули чіткі практичні рекомендації щодо тактики лікаря при цих захворюваннях.

БДМУ розширює міжнародні контакти

Викладач кафедри психології та соціології БДМУ, к.політ.н. Надія Бурейко пройшла стажування в Європейській академії дипломатії (м. Варшава, Польща), програма якої цьогоріч, у першу чергу, була сфокусована на проблемах України крізь призму її геополітичного положення між Європейським Союзом та Росією.

БДМУ серед лідерів винахідницької діяльності

Як відомо, в просуванні інновацій велике значення мають патенти.