Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

У БДМУ пройшов чемпіонат області з пауерліфтингу

6-7 червня Спортивний комплекс БДМУ приймав у себе чемпіонат Чернівецької області з класичного пауерліфтингу та жиму лежачи в усіх вікових і вагових категоріях.

Вже традиційно студенти університету дуже потужно виступили на цих змаганнях і вибороли призові місця. Деякі з наших спортсменів вперше виступили на рівні області та, фактично, пройшли бойове хрещення.

Зокрема відзначилися:

• Сімонова Ольга (1 курс, медичний факультет №4) - І місце в категорії до72 кг. серед дівчат до 18 років.
  • Гарасим'юк Віталій (2 курс, медичний факультет №2) - ІІ місце в категорії до74 кг серед юніорів.
  • Назарчук Олексій (3 курс, медичний факультет №2) - 3 місце в категорії до 74 кг серед юніорів.

Змагання з відкритої першості з боротьби дзюдо

12 березня в Буковинському державному медичному університеті пройшли змагання відкритої першості з боротьби дзюдо.

Крім студентів БДМУ в турнірі брали участь також спортсмени з обласної спортивної школи. Загалом за перемогу боролися 45 учасників в різних вагових категоріях.

Обласні змагання з вільної боротьби

2 квітня 2014 року збірна команда університету з вільної боротьби успішно виступила на змаганнях ІV Обласних спортивних ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації. У загальнокомандному заліку спортсмени Буковинського державного медичного університету здобули бронзу.

Обласні Студентські Спортивні Ігри з футболу

З 07 по 11 жовтня на стадіоні «Гарт» проходили змагання Обласних Спортивних Ігор з футболу серед студентів ВНЗ III-IV рівнів акредитації.