Студенти БДМУ допомагали збирати Великодній кошик для солдатів

у ТЦ «Майдан» та ТЦ «DEPO’t». Команда студентів-волонтерів проводили збір коштів та продуктів упродовж двох днів, щоб наші бійці у Великодній день відчули себе наче дома.

ІV Обласні спортивні ігри із дзюдо серед вищих навчальних закладів

Збірна команда Буковинського державного медичного університету з дзюдо успішно виступила на змаганнях ІV Обласних спортивних ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, які проходила 19 березня 2014 року.

Інтернів БДМУ ознайомили з новинками інгаляційної терапії

ТРЕНІНГ. 11 грудня, в день боротьби з бронхіальною астмою, на кафедрі пропедевтики внутрішніх хвороб Буковинського державного медичного університету був проведений тренінг з використання сучасних засобів доставки інгаляційних препаратів.

В БДМУ розпочато конкурс студентських науково-дослідних робіт з народної медицини

У БДМУ розпочато другий етап І туру конкурсу студентських науково-дослідних робіт з народної медицини (історико-культурологічний аспект).