100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

В БДМУ обговорили питання вищої медичної та фармацевтичної освіти

В БДМУ обговорили питання вищої медичної та фармацевтичної освіти
18 квітня в палаці «Академічний» відбулося пленарне засідання навчально-методичної конференції «Актуальні питання вищої медичної та фармацевтичної освіти: досвід, проблеми, інновації та сучасні технології».
 
З вітальним словом до учасників засідання звернувся професор Тарас Бойчук, ректор університету.
 
Про досвід створення сценаріїв «віртуальних пацієнтів» в рамках реалізації грантового проекту ТАМЕ Erasmus+ поінформував доц. М.Н. Гарас.
 
Доповідь професора С.В. Дейнеки, доц. А.О. Міхєєва, доц. Н.Д. Яковичук, доц. Д.В. Ротар, доц. О.О. Бліндер, доц. Л.І. Сидорчука висвітлювала питання онлайн-тестування під час лекції як один із засобів підготовки студентів до ЛІІ «Крок 1».
 
Про готовність студентів 6 курсу до складання субтестів з вакцинопрофілактики у рамках ЛІІ «Крок-2» інформувала доповідь проф. О.К. Колоскової, доц. Т.М. Білоус та проф. Л.А. Іванової.
 
У доповіді доц. Т.В. Казанцевої, проф. Л.П. Сидорчук, доц. О.А. Петринич, проф. С.В. Білецького та ас. В.В. Бойка йшлося про впровадження міжнародної класифікації первинної медичної допомоги (ІСРС-2) як шлях до оптимізації роботи сімейних лікарів.
 
Доц. А.М. Бербець поінформував учасників засідання про викладання акушерства та гінекології з застосуванням інтерактивних методик: перспективи застосування симуляційних технологій.
 
Підвів підсумки конференції доц. І.В. Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, який подякував доповідачам за актуальні доповіді. Також Ігор Васильович висловив слова вдячності співробітникам, які долучилися до організації заходу.
Четвер, 19 квітня 2018 
Більше новин БДМУ: 

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 27-28 листопада та 01 грудня на кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я БДМУ

До Всесвітнього дня здоров’я відбулася лекція-дискус про контрацепцію

Нині проблеми ранньої вагітності та захворювань, що передаються статевим шляхом, залишаються актуальними.

До Всесвітнього дня хворого

Хворіти - неприємна справа. Багато хто з нас хворів раніше, або відчуває всю підступність хвороби на собі зараз.

До Дня імунітету студенти провели акцію для дошкільнят

З нагоди Всесвітнього Дня імунітету за участю студентів 5-го курсу, 7-ї групи медичного факультету №1 та викладача кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Коваль Галини Данилівни була проведена акція «Імунітет на сторожі здоров’я».