Он-лайн лекція з Віденського медичного університету

Он-лайн лекція з Віденського медичного університету
У рамках науково-практичної конференції Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області 28 жовтня відбулася он-лайн лекція професора, керівника Центру публічного здоров’я,
 
завідувача кафедри загальної практики та сімейної медицини Віденського медичного університету Манфреда Майера«Family Medicine in Europe – profile, education, research, practice. Сімейна медицина в Європі – профіль, навчання, дослідження, практика».
У своїй лекції професор Манфред Майер розповів про ключові компетенції сімейного лікаря в Австрії, зупинився на питанні підготовки таких фахівців, дослідженнях Віденського університету у сфері загальної практики-сімейної медицини.
Після лекції відбулася жвава дискусія між сімейними лікарями Чернівецької області та лектором, присвячена питанням надання первинної медико-санітарної допомоги дітям та взаємодії сімейного лікаря з вузькими спеціалістами у Австрії, ролі громадської профільної організації для сімейних лікарів у безперервному підвищенні їх кваліфікації та атестації, підвищення схильності австрійських пацієнтів до виконання вказівок сімейного лікаря тощо.