Он-лайн лекція з Віденського медичного університету

У рамках науково-практичної конференції Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області 28 жовтня відбулася он-лайн лекція професора, керівника Центру публічного здоров’я,

завідувача кафедри загальної практики та сімейної медицини Віденського медичного університету Манфреда Майера«Family Medicine in Europe – profile, education, research, practice. Сімейна медицина в Європі – профіль, навчання, дослідження, практика».
У своїй лекції професор Манфред Майер розповів про ключові компетенції сімейного лікаря в Австрії, зупинився на питанні підготовки таких фахівців, дослідженнях Віденського університету у сфері загальної практики-сімейної медицини.
Після лекції відбулася жвава дискусія між сімейними лікарями Чернівецької області та лектором, присвячена питанням надання первинної медико-санітарної допомоги дітям та взаємодії сімейного лікаря з вузькими спеціалістами у Австрії, ролі громадської профільної організації для сімейних лікарів у безперервному підвищенні їх кваліфікації та атестації, підвищення схильності австрійських пацієнтів до виконання вказівок сімейного лікаря тощо.

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

Європейськa студентськa конференція “Трансплантація та імплантація”

17-20 вересня в клініці Шаріте, лікарні Вірхова м. Берліна проводилась 23-я Європейська студентська конференція “Трансплантація та імплантація”. В роботі конференції приймали участь представники студентської молоді з багатьох країн: України, Росії, Білорусії, Румунії, Болгарії, Бельгії, Індонезії.

БДМУ нагороджений золотою медаллю на V Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2014”

Буковинський державний медичний університет нагороджений Золотою медаллю та дипломом у номінації “Сучасні програми, інноваційні підходи та рішення для підвищення якості освіти” на V Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти –2014”. Таким чином, журі конкурсу високо оцінило впровадження Буковинським державним медичним університ