Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Он-лайн лекція з Віденського медичного університету

Он-лайн лекція з Віденського медичного університету
У рамках науково-практичної конференції Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області 28 жовтня відбулася он-лайн лекція професора, керівника Центру публічного здоров’я,
 
завідувача кафедри загальної практики та сімейної медицини Віденського медичного університету Манфреда Майера«Family Medicine in Europe – profile, education, research, practice. Сімейна медицина в Європі – профіль, навчання, дослідження, практика».
У своїй лекції професор Манфред Майер розповів про ключові компетенції сімейного лікаря в Австрії, зупинився на питанні підготовки таких фахівців, дослідженнях Віденського університету у сфері загальної практики-сімейної медицини.
Після лекції відбулася жвава дискусія між сімейними лікарями Чернівецької області та лектором, присвячена питанням надання первинної медико-санітарної допомоги дітям та взаємодії сімейного лікаря з вузькими спеціалістами у Австрії, ролі громадської профільної організації для сімейних лікарів у безперервному підвищенні їх кваліфікації та атестації, підвищення схильності австрійських пацієнтів до виконання вказівок сімейного лікаря тощо.
Більше новин БДМУ: 

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

Європейськa студентськa конференція “Трансплантація та імплантація”

Європейськa студентськa конференція “Трансплантація та імплантація”

 

17-20 вересня в клініці Шаріте, лікарні Вірхова м. Берліна проводилась 23-я Європейська студентська конференція “Трансплантація та імплантація”. В роботі конференції приймали участь представники студентської молоді з багатьох країн: України, Росії, Білорусії, Румунії, Болгарії, Бельгії, Індонезії.

 

БДМУ нагороджений золотою медаллю на V Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2014”

БДМУ нагороджений золотою медаллю на V Міжнародній виставці “Сучасні заклади осв

Буковинський державний медичний університет нагороджений Золотою медаллю та дипломом у номінації “Сучасні програми, інноваційні підходи та рішення для підвищення якості освіти” на V Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти –2014”. Таким чином, журі конкурсу високо оцінило впровадження Буковинським державним медичним університ