Студентки БДМУ – переможці Міжнародного мовно-літературного конкурсу

Студентки БДМУ – переможці Міжнародного мовно-літературного конкурсу

Щорічно в Україні проводиться Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Студенти БДМУ завжди гідно представляли свій навчальний заклад, виборюючи призові місця і на обласних, і на фінальних етапах.

 

Цьогоріч перемога подвійна: двоє студентів університету стали переможцями фінального етапу конкурсу. Відповідно до наказу МОН України № 418 дипломом ІІ ступеня з-поміж переможців фінального (Всеукраїнського) етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка нагороджено студентку медичного факультету №2 Горманюк Таїсію (науковий керівник доцент Шутак Л.Б.); дипломом ІІІ ступеня – студентку І курсу медичного факультету № 2 Бруневич Інессу (науковий керівник доцент Навчук Г.В.).

Особливо актуальною є ця перемога напередодні ухвалення «Закону про мови» в Україні. Безумовно, такі заходи сприяють піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ.

Тож привітаємо переможців й побажаємо їм подальших творчих успіхів і звершень!