Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Перемоги студентів БДМУ на Всеукраїнському мистецькому конкурсі

Перемоги студентів БДМУ на Всеукраїнському мистецькому конкурсі

Студенти БДМУ, учасники мистецьких студій палацу «Академічний», здобули Гран-Прі та чотири I місця на Всеукраїнському мистецькому конкурсі «Ліра Гіппократа» .

Упродовж 9-10 грудня 2017 р у Києві відбувся XIV Всеукраїнський мистецький конкурс «Ліра Гіппократа». У конкурсі брали участь представники медичних навчальних закладів та працівники медичних установ України. ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» представили 5 студентів. Студентка медичного факультету №1 Олена Клим, яка отримала найвищу нагороду Гран-Прі у номінації «Вокальне мистецтво». Лауреатами I премії стали: студент медичного факультету №2 Антон Іваніцький – номінація «Хужожнє читання», студент стоматологічного факультету Назарій Малиш – номінація «Інструментальне мистецтво», студентка стоматологічного факультету Катерина Дробот та студент медичного факультету №2 Максим Осадчук – номінація «Вокальне мистецтво».

Від імені ректорату щиро вітаємо талановиту творчу молодь та їх керівників з високими та заслуженими нагородами та бажаємо нових здобутків.