Декан медичного факультету №3 БДМУ привітав Надзвичайного та Повноважного Посла з нагоди 71-ї річниці Дня Республіки Індія

Савка Іван Григорович

27 січня у м. Києві Посольством Індії в Україні було організовано низку заходів з нагоди відзначення 71-ї річниці Дня Республіки Індія.

    Вітальну адресу Надзвичайному та Повноважному Послу Республіки Індія в Україні, Mr. Partha Satpathy від імені ректора ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» проф. Бойчука Т.М. передав декан медичного факультету №3, проф. Савка І.Г.

Разом із побажаннями миру, благополуччя, процвітання та подальшого прогресивного розвитку дружній Республіці Індія, сторони високо оцінили взаємну співпрацю у напрямку підготовки висококваліфікованих спеціалістів із вищою медичною освітою із числа громадян Індії, найбільша кількість яких в Україні (близько 1800) навчається в БДМУ.

Основну увагу було зосереджено на особливо високий рівень підтвердження дипломів випускниками нашого університету в ході складання іспиту МСІ (Медичної Ради Індії).

Так, щорічно, не менше половини випускників БДМУ (яких вже налічується по кілька сотень кожного року) підтверджують свої дипломи з першої спроби і можуть приступати до медичної практики та спеціалізації у своїй країні. А за останніми отриманими й уточненими даними цей показник у випускників 2018 року сягнув 64,1, а випускників 2019 року – 64,3%.

У той же час, середній відсоток здачі іспиту МСІ вихідцями з Індії, які повертаються після навчання з інших провідних вищих навчальних медичних закладів світу складає 23-24%.

Також, у ході розмов з Його Поважністю Mr. Partha Satpathy та Другим Секретарем Посольства з освітніх питань Mr. B.S. Bisht було обговорено подальші шляхи щодо поглиблення та розширення культурно-освітніх відносин між Посольством Республіки Індія в Україні та БДМУ.