Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Співробітники БДМУ передали військовим аптечки

У рамках співпраці Буковинського державного медичного університету з прикордонниками ОМПЗ «Чернівці» по завершенню курсу навчань з першої медичної допомоги

співробітники та студенти БДМУ передали військовим індивідуальні аптечки. На зібрані кошти було закуплено та сформовано 20 медичних аптечок. Вони укомплектовані сучасними засобами механічної (джгути-закрутки) та хімічної (Celox) зупинки кровотечі, індивідуальними перев’язувальними пакетами, гелевими протиопіковими пов’язками, знеболюючими засобами. Прикордонники висловили слова вдячності колективу БДМУ за надану допомогу.