Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

В БДМУ відзначили День українського добровольця

Нині гостро постало питання патріотичного виховання в Україні і навіть не питання, а виникла нагальна потреба. Адже всі ми сьогодні бачимо наслідок формального, а часом і халатного ставлення до патріотизму.

Від України відтяли Крим, тривають військові дії на Донбасі, лишаються сиротами діти, згорьовані матері ховають своїх синів, юні удовиці лишаються невтішними. Гинуть люди, багато – і не тільки герої, які боронять Україну, а й мирні жителі.

З нагоди відзначення Дня українського добровольця 6 квітня 2018 року на кафедрі медичної та фармацевтичної хімії відбулася зустріч-бесіда студентів І-ІІ курсів з демобілізованим учасником антитерористичної операції на Сході України Андрієм Микулинським. Молодший лейтенант поділилися своїми спогадами, як потрапив на схід України, що його спонукало піти воювати добровольцем. Відповідаючи на питання, Андрій Іванович розповів студентам про військові будні, побут, про солдатську єдність.

З повагою, гордістю і вдячністю студенти слухали бійця, який довгі два з половиною роки оберігав наш мир і спокій, захищав нас від зовнішньої агресії, відстоював честь нашого краю.

Куратор Панімарчук О.І. провела патріотичний захід з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, для сприяння в подальшому зміцнення патріотичного духу, шанобливого ставлення до військових, учасників АТО.
Середа, 11 квітня 2018

ІV Обласні спортивні ігри чоловічих команд з баскетболу

5 березня у спортивному комплексі транспортного коледжу пройшли ігри ІV Обласних спортивних ігор чоловічих команд з баскетболу серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Ігор Шкробанець про буковинських дітей хворих на ДЦП

Ігор Шкробанець

Як відзначив начальник Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Шкробанець, нині в області 476 дітей віком до 17 років із важкою недугою - дитячим церебральним паралічем.

Ігор Шкробанець “Від здоров’я нації залежить безпека держави”

Шкробанець Ігор

Директор Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА Ігор Шкробанець на сторінках газети “Здоров’я Буковини” розповів про напрямки роботи галузі охорони здоров’я в області на 2013 та виокремив основні здобутки 2012 року.

Імунопрофілактика інфекційних захворювань

Імунопрофілактика є одним з найбільш ефективних способів профілактики інфекційних хвороб.