Зустріч з учнями Гімназії № 4

З метою профорієнтаційної роботи зі старшокласниками викладач кафедри психології та соціології Павлюк Олеся відвідала Чернівецьку гімназію №4. Школярів було ознайомлено з особливостями навчання, дозвілля та студентського життя, загалом, у вищому навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет».

Також з нагоди відзначення Дня захисника України та святкування Покрови Пресвятої Богородиці Павлюк Олеся провела навчально-пізнавальний захід серед учнів Гімназії №4.

Учасники заходу мали змогу прослідкувати основні історичні спроби українського народу захистити свою Вітчизну від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам України. Учні гімназії зауважили, що це вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і великої самовіддачі.

Захід закінчився виконанням українських козацьких пісень під супровід гітари. Найбільше захоплення викликали такі народні пісні, як «Їхав козак за Дунай», «Ой на горі та й Женці жнуть».

Після просвітницького заходу викладач Павлюк Олеся запросила всіх старшокласників та їх батьків 1 листопада у палац «Академічний» на «День відкритих дверей», де вони зможуть отримати інформацію про БДМУ.

День відкритих дверей БДМУ

25 листопада проведено День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків. Від імені ректорату та професорсько-викладацького складу привітав усіх присутніх доцент Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, який розповів про навчання в Буковинському державному університету, про основні здобутки вишу на сьогодні.

Умови та правила прийому на навчання до вишу у 2013-2014 році, напрями і спеціальності, за якими проводиться підготовка в університеті оголосив доцент Володимир Глубоченко, відповідальний секретар приймальної комісії, декан медичного факультету №2.

Профорієнтаційна робота БДМУ

Чимало старшокласників Буковини розпочали активну підготовку до ЗНО-2015 задля успішного вступу до вищих навчальних закладів України.

Профорієнтаційна робота в гімназії № 3

20 жовтня доцент кафедри суспільних наук та українознавства Скакун Ігор разом зі студентами медичного факультету № 1 Миколою Амеліним та фармацевтичного факультету Стефанією Кривецькою провели профорієнтаційну роботу з учнями 9-11 класів гімназії № 3 міста Чернівці.