Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Зустріч з учнями Гімназії № 4

Зустріч з учнями Гімназії № 4

З метою профорієнтаційної роботи зі старшокласниками викладач кафедри психології та соціології Павлюк Олеся відвідала Чернівецьку гімназію №4. Школярів було ознайомлено з особливостями навчання, дозвілля та студентського життя, загалом, у вищому навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет».

Також з нагоди відзначення Дня захисника України та святкування Покрови Пресвятої Богородиці Павлюк Олеся провела навчально-пізнавальний захід серед учнів Гімназії №4.

Учасники заходу мали змогу прослідкувати основні історичні спроби українського народу захистити свою Вітчизну від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам України. Учні гімназії зауважили, що це вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і великої самовіддачі.

Захід закінчився виконанням українських козацьких пісень під супровід гітари. Найбільше захоплення викликали такі народні пісні, як «Їхав козак за Дунай», «Ой на горі та й Женці жнуть».

Після просвітницького заходу викладач Павлюк Олеся запросила всіх старшокласників та їх батьків 1 листопада у палац «Академічний» на «День відкритих дверей», де вони зможуть отримати інформацію про БДМУ.

 

Більше новин БДМУ: 

День відкритих дверей

День відкритих дверей БДМУ

 
25 листопада проведено День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків. Від імені ректорату та професорсько-викладацького складу привітав усіх присутніх доцент Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, який розповів про навчання в Буковинському державному університету, про основні здобутки вишу на сьогодні.
 

Умови та правила прийому на навчання до вишу у 2013-2014 році, напрями і спеціальності, за якими проводиться підготовка в університеті оголосив доцент Володимир Глубоченко, відповідальний секретар приймальної комісії, декан медичного факультету №2.
 

Профорієнтаційна робота БДМУ

Чимало старшокласників Буковини розпочали активну підготовку до ЗНО-2015 задля успішного вступу до вищих навчальних закладів України. 
 

Профорієнтаційна робота в гімназії № 3

Профорієнтаційна робота в гімназії № 3

20 жовтня доцент кафедри суспільних наук та українознавства Скакун Ігор разом зі студентами медичного факультету № 1 Миколою Амеліним та фармацевтичного факультету Стефанією Кривецькою провели профорієнтаційну роботу з учнями 9-11 класів гімназії № 3 міста Чернівці.