Дякуємо за службу народу України

Дякуємо за службу народу України
З нагоди Дня збройних сил України розпочинаємо цикл публікацій про військових, які захищали кордони нашої держави, про медиків та волонтерів, а нині виховують молоде покоління медиків.
Начальник служби цивільного захисту університету Олег САЛЬНІКОВ.
Олег Леонідович за сумісництвом працює на кафедрі медицини катастроф та військової медицини асистентом кафедри.
Викладає дисципліни: загально – військову підготовку та тактику дій загальновійськових підрозділів.
Під час проведення занять зі студентами доводить здобутий досвід знань та виховує у них високі моральні якості майбутніх офіцерів медиків, передає свій бойовий досвід, знання,  молодому поколінню яке навчається.
Підполковник запасу.
Має військові освіти:
суворовське училище ;
вище військове училище (з відзнакою);
Національну академію оборони України
Військову службу проходив з 1987 року по 2005 рік, та  з 2015 року по 2016 рік (по мобілізації 4 хвиля) на керівних військових посадах.
За час проходження військової служби під час мобілізації по захисту Батьківщини підполковник запасу Олег САЛЬНІКОВ був нагороджений відзнаками Міністра оборони України «Знак ПОШАНИ» та Головнокомандувача ЗСУ — начальника Генерального Штабу «За досягнення у військової служби 1 та 2 ступені», грамотами керівництва АТО та командира бригади за проявлену мужність та відданість Батьківщині під час виконання спеціальних бойових завдань в ході АТО.
Брав активну участь та вніс вагомий внесок у справу формування однієї з  бойових бригад. Організував якісне навчання підлеглих під час бойового злагодження бригади. В стислі терміни підготував підрозділи до дій за призначенням. Безпосередньо був начальником п’яти військових ешелонів (в тому числі й першого), де проявив організаторські здібності щодо завантаження, розвантаження, перевезення особового складу, військової техніки та майна без втрат і подій. В складних умовах організував скритне здійснення маршу колоною військової техніки в район бойового призначення в зоні АТО.
Безпосередньо брав участь в антитерористичній операції  по обороні ділянки на Донецькому напрямку.
Сміливо і рішуче діяв в екстремальних ситуаціях, якісно та вчасно виконував покладені на нього завдання.
Власним прикладом проявив вищі морально-психологічні якості та відданість українському народові.
Якісно організував заходи бойового, технічного та тилового забезпечення підрозділів, що позитивно вплинуло на виконання бойових завдань бригадою.
Щиро дякуємо Олегу Леонідовичу за мужність, професійне виконання обов’язку,
за захист України!