Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Викладачі БДМУ взяли участь у конференції ревматологів

Співробітники кафедри внутрішньої медицини взяли участь у роботі науково-практичної конференції Асоціації ревматологів України «Стандартизовані підходи до діагностики та лікування ревматичних хвороб», що відбулася 22–23 жовтня 2015р. у м. Київ. Основними науково-практичними напрямки конференції були: стандартизація і персоніфікація в діагностиці та лікуванні ревматичних хвороб, доказова медицина в ревматології питання в ревматології. Під час конференції розглядались також інноваційні технології в лікуванні ревматичних хвороб, обговорювались медично-соціальні і міжнародні ініціативи «fit for work». Значну увагу доповідачі приділили органним хворобам в ревматологічній практиці.