Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Викладачі БДМУ взяли участь у конференції ревматологів

Співробітники кафедри внутрішньої медицини взяли участь у роботі науково-практичної конференції Асоціації ревматологів України «Стандартизовані підходи до діагностики та лікування ревматичних хвороб», що відбулася 22–23 жовтня 2015р. у м. Київ. Основними науково-практичними напрямки конференції були: стандартизація і персоніфікація в діагностиці та лікуванні ревматичних хвороб, доказова медицина в ревматології питання в ревматології. Під час конференції розглядались також інноваційні технології в лікуванні ревматичних хвороб, обговорювались медично-соціальні і міжнародні ініціативи «fit for work». Значну увагу доповідачі приділили органним хворобам в ревматологічній практиці.

Викладач БДМУ взяла участь у конференції з фізичної та реабілітаційної медицини

У клінічному санаторії «Жовтень» (м. Київ) 11-13 грудня відбулась XІV міжнародна науково-практична конференція «Сучасний стан фізичної та реабілітаційної медицини в Україні».

Викладачі БДМУ взяли участь у з’їзді отоларингологів України

У місті Львів з 17 по 20 травня проходив ХІІ з’їзд отоларингологів України.

Викладачі БДМУ взяли участь у міжнародній конференції

21-22 травня на базі ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет імені І. Горбачевського" відбулася Всеукраїнська навчально-наукова конференція