На Буковині завершилася першість області з футзалу

У грудні 2016 року вперше на Буковині стартувала першість області з футзалу, яка завершилася у березні 2017 року.

У змаганнях брали участь професійні футбольні команди. Збірна команда «БУКФАМ БДМУ», до складу якої входять студенти, викладачі університету та лікарі міста Чернівці, під керівництвом старшого викладача кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Андрійця М.М. вирішила ризикнути і спробувати позмагатися з професійними футболістами.

Дебют виявився успішним – команда «БУКФАМ БДМУ» стала бронзовим призером змагань, приємно здивувавши своїх вболівальників та знавців футболу. Від імені ректорату щиро вітаємо команду "БУКФАМ БДМУ" та їх тренера з перемогою та бажаємо нових перемог.

У складі команди виступали:

Кушнір Степан – медичний факультет №2, 4 курс;

Пахольчук Олександр - медичний факультет №2, 4 курс;

Лазоряк Михайло - стоматологічний факультет, 5 курс;

Поліщук Вадим – стоматологічний факультет, 4 курс;

Смандич Віталій Степанович – асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб;

Бабмуляк Андрій Васильович – доцент кафедри хірургічної та дитячої стоматології;

Мойсюк Сергій Володимирович – асистент кафедри медицини катастроф та військової медицини.

Галерея зображень:
На Буковині завершилася першість області з футзалу

У БДМУ відбулися змагання "Козацькі забави"

25 лютого у спорткомплексі БДМУ відбулися студентські змагання «Козацькі забави».

У БДМУ відбулися змагання Обласних Спортивних Ігор

18-19 листопада у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання Обласних Спортивних Ігор серед студентської молоді ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації з настільного тенісу.

У БДМУ відбулися змагання Спартакіади БДМУ з волейболу

19-21 квітня 2016 року в університеті пройшли фінальні змагання Спартакіади БДМУ з волейболу. Цьогорічні змагання відзначилися тим, що команди продемонстрували високий рівень технічної майстерності, красиву та емоційну гру. Цього року дуже вдало виступали стоматологічний факультет, збірна медичного №4 та фармацевтичного факультету, медичний факультет №3.