Команда викладачів БДМУ з футболу – у трійці лідерів

Упродовж 23-25 травня 2017 року у спортивному комплексі «Олімпія» проходили змагання з міні-футболу серед  команд медичних установ області з нагоди Дня Медичного Працівника.

У турнірні брали участь 12 команд. Ці змагання вже традиційно збирають кращих футболістів-медиків. Цього року фортуна була на боці команди з Герцаївської ЦРЛ, яка у фіналі здолала команду станції швидкої медичної допомоги. Бронзу змагань виборола команда викладачів БДМУ. Вітаємо гравців та тренера із успішним виступом.

У складі команди виступали:

Бірюк Ігор Григорович – завідувач кафедри кафедри медицини катастроф та військової медицини;

Бербець Андрій Миколайович – доцент кафедри акушерства та гінекології;

Бамбуляк Андрій Васильович – доцент кафедри хірургічної та дитячої стоматології;

Смандич Віталій Степанович – асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб;

Мойсюк Сергій Володимирович - асистент кафедри медицини катастроф та військової медицини;

Мойсюк Володимир Денисович - асистент кафедри медицини катастроф та військової медицини;

Андрієць Микола Миколайович – старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини

Унгурян Андрій Михайлович – аспірант кафедри дитячої хірургії та отоларингології;

Ватаманеску Лівій Іванович – аспірант кафедри  дитячої хірургії та отоларингології;

Хащук Василь Сидорійович– асистент кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії.

Галерея зображень:
Команда викладачів БДМУ з футболу – у трійці лідерів

Команда БДМУ з міні-футболу перемогла у змаганнях

У переддень жіночого свята у спорткомплексі «Олімпія» пройшли змагання з міні-футболу серед жіночих команд. Цей турнір вже четвертий рік поспіль організовує Спортивний клуб БДМУ. Цього року у турнірі брали участь команди Вашківецького медичного коледжу БДМУ, ФК «Турятка» с. Волока, ЗОШ № 39 та БДМУ. Наші дівчата беззаперечно були найсильнішими.

Команда БДМУ здобула срібло з вільної боротьби

26 березня Збірна команда Буковинського державного медичного університету з вільної боротьби успішно виступила на змаганнях Обласних Спортивних Ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Команда БДМУ отримала перемогу у змаганнях "Біг Миру"

У неділю, 15 травня 2016 року у Чернівцях відбувся Біг Миру. Це спортивне дійство вже третій рік поспіль проводиться за ініціативи Національного Олімпійського Комітету України і збирає не тільки школярів та студентство, а й колективи спортивних товариств, громадських об’єднань, державних та комерційних підприємств.

Команда БДМУ перемогла у благодійному турнірі з міні-футболу

Напередодні Дня святого Миколая та новорічно-різдвяних свят був проведений благодійний турнір з міні-футболу в Чернівецькій загальноосвітній школі №27.