Співробітники кафедри імунології провели заходи до Дня хворого

Співробітники кафедри імунології провели заходи до Дня хворого

Щорічно 11 лютого відзначають "Всесвітній день хворого" – міжнародний день, покликаний привернути увагу людей до проблем, з якими зіштовхуються хворі люди по всій планеті.
Цей день є свідченням підтримки суспільством людей, здоров’я яких було порушено через різні недуги, і є вагомим соціальним кроком до об’єднання людей навколо проблем оздоровлення населення планети, адже чи то хворіємо ми самі, чи доглядаємо за хворими, обравши для себе професію медика, – ми розуміємо, наскільки важлива місія, покладена на персонал закладів охорони здоров’я. Поділяючи глибоку небайдужість до людей, хто з тих чи інших причин недуги потребує медичної допомоги, а також з метою зміцнення позитивного ставлення працівників медичних установ, які займаються забезпеченням такої допомоги, співробітниками кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Буковинського державного медичного університету було проведено ряд заходів.
Доцент Антоніна Піддубна розповіла студентам 6 групи 4 курсу про важливість впровадження у медичну практику нових методів діагностики та лікування захворювань, адже попередження хвороби – першочергове завдання медика. Проведено круглий стіл на тему “Профілактика йододефіцитних захворювань”. Проведена бесіда з пацієнтами Чернівецького обласного ендокринологічного центру щодо важливості адекватного контролю цукрового діабету, покликана привернути увагу пацієнтів до необхідності модифікації способу життя за наявності цієї недуги, переросла у повноцінний діалог, що надзвичайно важливо у стосунках “лікар – пацієнт”.
Доцент Лариса Павлович прочитала лекцію студентам 20 групи 6 курсу медичного факультету №2 про деонтологічні аспекти у практиці медичного працівника, наголошуючи на важливості чуйного та уважного ставлення до пацієнтів. Тематичну бесіду зі студентами 10 групи 4 курсу медичного факультету №1 провела доцент Ольга Оленович, головним акцентом бесіди став основний постулат діяльності лікаря – “Не нашкодь!”.
Cтуденти 20 групи 6 курсу медичного факультету №2 Бабич О.С. доповіли на тему “Метаболічний синдром”, Берча М.І. - на тему “Лікування ожиріння” та Дикунець О.В. на тему “Ожиріння”.