На фармацевтичному факультеті проведено практично-орієнтовані іспити

20 травня на фармацевтичному факультеті розпочала роботу державна екзаменаційна комісія.

Головою комісії призначено к.фарм.н., доцента Геруша О.В., до складу комісії крім представників університету ввійшли також представники практичної фармації. Цьогороку іспити складатимуть 72 студенти денної та заочної форми навчання спеціальності «Фармація» та «Клінічна фармація».

Відповідно до навчального плану студенти спеціальності «Фармація» складатимуть практично-орієнтовані іспити з:

• фармацевтичної хімії,
  • фармакогнозії,
  • технології лікарських засобів,
  • організації та економіки у фармації,
  • клінічної фармації.

Студенти спеціальності «Клінічна фармація» складатимуть практично-орієнтовані іспити з:

• медичної хімії,
  • фармакогнозії,
  • технології лікарських засобів,
  • організації та управління у фармації,
  • фармацевтичної опіки з клінічною фармакологією.

До організації та проведення іспитів залучені 5 випускових кафедр: фармації, медичної та фармацевтичної хімії, фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії, внутрішньої медицини, внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб.

25 травня на кафедрі медичної та фармацевтичної хімії проведено практично-орієнтовані іспити з фармацевтичної хімії та фармакогнозії. З фармацевтичної хімії студентам були запропоновані завдання, які передбачали практичне виконання контролю якості лікарських форм, а саме: проведення ідентифікації, кількісного визначення, випробування на чистоту. На іспиті з фармакогнозії студенти демонстрували засвоєння практичних навичок ідентифікації лікарської рослинної сировини (ЛРС) методами мікро- та макроскопічного аналізу, аналізу ЛРС за хімічним складом, визначення термінів і способів заготівлі, сушіння і зберігання ЛРС. Під час іспитів студенти продемонстрували високий рівень засвоєння вмінь і навичок.

Буковинський державний медичний університет готовий до нового навчального року

Буковинський державний медичний університет готовий до нового навчального року.

30 серпня відбулося спільне засідання Вченої ради та конференції трудового колективу Буковинського державного медичного університету.

Випускна атестація студентів-стоматологів

ВИПУСК-2013. 5 червня розпочалася державна випускна атестація студентів 5 курсу стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету, яка триватиме до 15 червня.
Цьогоріч втретє стоматологічний факультет випускає 87 лікарів-стоматологів. Іспити розпочалися на базі стоматологічного корпусу по вул. Ризькій,1 б (кафедра хірургічної та дитячої стоматології). Наступні іспити з терапевтичної та ортопедичної стоматології будуть проходити на базі університетської стоматологічного центру по вул. м Вовчка, 2.
Очолює державну екзаменаційну комісію професор Ярослав Нагірний, завідувач кафедри хірургічної стоматології ДВНЗ Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

Конкурс фахової майстерності з хірургії

На кафедрі хірургії БДМУ 13 листопада відбувся конкурс фахової майстерності з хірургії, в якому взяли участь понад 40 вітчизняних та іноземних студентів.