Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Благодійна акція «Подаруй радість дітям!»

До Дня Святого Миколая співробітники кафедри медичної біології та генетики разом зі студентами кураторських груп стоматологічного і медичних факультетів відвідали Дитячу установу №31 по вул. Руданського, 10 (для дітей з відставанням у розумовому розвитку) у межах проведення благодійної акції «Подаруй радість дітям!».

Дітям були закуплені спортивний інвентар, книги, іграшки, розмальовки та олівці, шкільне приладдя, солодощі, соки, склянки. Студенти з великою радістю спілкувалися з дітьми, грали в ігри, дарували своє тепло і ласкy. Сонячне світло, яке дарували нам дітки, зігріває душі кожного з нас.