Благодійна акція «Подаруй радість дітям!»

До Дня Святого Миколая співробітники кафедри медичної біології та генетики разом зі студентами кураторських груп стоматологічного і медичних факультетів відвідали Дитячу установу №31 по вул. Руданського, 10 (для дітей з відставанням у розумовому розвитку) у межах проведення благодійної акції «Подаруй радість дітям!».

Дітям були закуплені спортивний інвентар, книги, іграшки, розмальовки та олівці, шкільне приладдя, солодощі, соки, склянки. Студенти з великою радістю спілкувалися з дітьми, грали в ігри, дарували своє тепло і ласкy. Сонячне світло, яке дарували нам дітки, зігріває душі кожного з нас.

Благодійна акція «Святий Миколай живе в кожному з нас»

17 грудня студенти медичних факультетів №2 та №4 Буковинського державного медичного університету за підтримки деканів факультетів провели благодійний концерт до Дня Святого Миколая у Буковинському міжрегіональному центрі професійної реабілітації інвалідів.

Благодійна акція до «Подаруй дітям радість»

Свято Миколая з радістю очікують і діти, і дорослі. Адже це свято несе в наші домівки світлі почуття Добра, Любові, Милосердя. Напередодні свята всі ми з задоволенням стаємо помічниками святого Миколая – готуємо подарунки, прикрашаємо оселю, вивчаємо колядки.

Благодійна акція до Дня людини із синдромом Дауна

Кожного року у березні світова громадськість відзначає День людини із синдромом Дауна. Зауважимо, що День проведення вибраний не випадково, адже це двадцять перший день третього місяця, що засвідчує наявність у клітинах людини третьої хромосоми в 21-й парі.

Благодійна акція співробітників БДМУ до Дня захисту дітей

Благодійна акція студентів БДМУ

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей, що відзначається щорічно 1 червня, співробітники кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинського державного медичного університету за сприяння завідувача кафедри, професора Олени Колоскової відвідали з благодійною акцією Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій “Садгора.