Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Співробітники БДМУ взяли участь у майстер-класі для тьюторів у рамках проекту TAME

Представники БДМУ - доценти кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб 09 лютого 2016 року Білоус Т.М., Гарас М.Н., Сажин С.І., Тарнавська С.І. та асистенти кафедри Білик Г.І. і Шахова О.О. - 4-5 лютого взяли участь у майстер-класі для тьюторів у рамках проекту з розвитку потенціалу вищої освіти СВНЕ Програми ЄС Еразмус+ TAME (training against medical error) у Запорізькому державному медичному університеті. Відповідно до програми висвітлювалися особливості викладання проблемно-орієнтованого навчання, проводилися PBL заняття з тьюторами в якості студентів з використанням кейсу та PBL заняття зі студентами з використанням кейсу.