Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Співробітники БДМУ взяли участь у майстер-класі для тьюторів у рамках проекту TAME

Представники БДМУ - доценти кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб 09 лютого 2016 року Білоус Т.М., Гарас М.Н., Сажин С.І., Тарнавська С.І. та асистенти кафедри Білик Г.І. і Шахова О.О. - 4-5 лютого взяли участь у майстер-класі для тьюторів у рамках проекту з розвитку потенціалу вищої освіти СВНЕ Програми ЄС Еразмус+ TAME (training against medical error) у Запорізькому державному медичному університеті. Відповідно до програми висвітлювалися особливості викладання проблемно-орієнтованого навчання, проводилися PBL заняття з тьюторами в якості студентів з використанням кейсу та PBL заняття зі студентами з використанням кейсу.

Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу

Викладачі Буковинського державного медичного університету провели профорієнтаційну роботу в Чернівецькому міському ліцеї № 3 медичного профілю, адже проблеми вибору вже сьогодні постають перед випускниками.