До акції “Зробимо Україну чистою” долучились студенти – іноземні громадяни БДМУ

Цього року незадовго до Великодня з ініціативи ряду громадських організацій відбулася екологічна акція “Зробимо Україну чистою”. Як відомо, традиції толоки напередодні великих свят практикувалися в Україні давно, проте нечасто на таких заходах можна було спостерігати громадян країн Західної Європи, Азії чи Африки.

Тому неабияким позитивом став факт активності під час акції студентів медичного факультету №3 Буковинського державного медичного університету, які не лишилися осторонь і вирішили долучитися до покращення мікроекологічної ситуації біля гуртожитків № 4, 5, 6.

З ініціативи органів студентського самоврядування гуртожитків та за сприяння ради земляцтв 12 квітня 2014 року активісти – представники різних національних спільнот пліч о пліч провели прибирання прибудинкових територій. Особливо цікавим виявися досвід організації заходу в гуртожитку №6 по вул. І.Богуна, який є спільним для проживання вітчизняних студентів та громадян іноземних країн. Сподіваємося, що така практика стане доброю традицією, згуртує студентство не лише на засадах навчального процесу чи заходів дозвілля, зміцнить толерантні міжнаціональні відносини.

Інформацію підготував: головний куратор медичного факультету №3 Микола Гарас

В БДМУ продовжують роботу курси першої долікарської допомоги

З огляду на останні події в країні та на чисельні прохання мешканців міста та області на базі Буковинського державного медичного університету (кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти) започатковані та активно проводяться безкоштовні курси з надання першої долікарської допомоги.

Йодний дефіцит – глобальна проблема людства

Йоддефіцитні захворювання – сукупність всіх негативних наслідків йодного дефіциту на організм людини, котрі можуть бути попереджені достатнім надходженням цього мікроелементу з продуктами харчування.

Освіта та стажування в Німеччині для медиків

Впродовж 5-9 березня делегація Буковинського державного медичного університету  взяла участь у навчально-освітній подорожі “Освіта та стажування в Німеччині для медиків”.

Приємно, що люди поставили за мету власну безпеку

Аналізуючи щоденні звіти чергових бригад, які ми заслуховуємо на наших ранкових конференціях, не можна сказати, що йде збільшення травматизму в цей період. Всередньому в травмпункт щодобово поступає від 17 до 30-38 хворих. У травматологічне відділення лікарні швидкої допомоги всередньому потрапляє від 2 до 5 хворих. Це звичний режим роботи відділення і міського травмпункту взимку.