До акції “Зробимо Україну чистою” долучились студенти – іноземні громадяни БДМУ

До акції “Зробимо Україну чистою” долучились студенти – іноземні громадяни БДМУ

Цього року незадовго до Великодня з ініціативи ряду громадських організацій відбулася екологічна акція “Зробимо Україну чистою”. Як відомо, традиції толоки напередодні великих свят практикувалися в Україні давно, проте нечасто на таких заходах можна було спостерігати громадян країн Західної Європи, Азії чи Африки.

Тому неабияким позитивом став факт активності під час акції студентів медичного факультету №3 Буковинського державного медичного університету, які не лишилися осторонь і вирішили долучитися до покращення мікроекологічної ситуації біля гуртожитків № 4, 5, 6.

З ініціативи органів студентського самоврядування гуртожитків та за сприяння ради земляцтв 12 квітня 2014 року активісти – представники різних національних спільнот пліч о пліч провели прибирання прибудинкових територій. Особливо цікавим виявися досвід організації заходу в гуртожитку №6 по вул. І.Богуна, який є спільним для проживання вітчизняних студентів та громадян іноземних країн. Сподіваємося, що така практика стане доброю традицією, згуртує студентство не лише на засадах навчального процесу чи заходів дозвілля, зміцнить толерантні міжнаціональні відносини.

Інформацію підготував: головний куратор медичного факультету №3 Микола Гарас