ВСТУПНА КАМПАНІЯ-2014

ВСТУПНА КАМПАНІЯ-2014

У перший день вступної кампанії у БДМУ абітурієнти подали 500 заяв!

Одинадцятого липня у Буковинському державному медичному університеті розпочався прийом документів на навчання. У перший день офіс Приймальної комісії відвідав ректор університету, професор Т.М. Бойчук. Він перевірив діяльність комісії та висловив сподівання на чітку та злагоджену подальшу роботу. Після спілкування з абітурієнтами та їх батьками, побажав усім успіхів.

Особливістю цьогорічної вступної кампанії є те, що за клопотанням університету було збільшено кількість бюджетних місць зі 100 до 180. Вже у перший день було прийнято близько 500 заяв від абітурієнтів.

Нагадаємо, що прийом документів триває з 11 липня до 12.00 01 серпня (на заочну форму навчання – до 10 серпня). Абітурієнти мають можливість подати документи безпосередньо до Приймальної комісії, яка працює у теоретичному корпусі БДМУ за адресою вул. Богомольця, 2 з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 18.00, у суботу та неділю – з 9.00 до 15.00, а також через мережу Інтернет. Детальніше з роботою Приймальної комісії та з умовами прийому документів можна ознайомитися на сайті Інформаційного центру абітурієнта http://vstup.bsmu.edu.ua/.