Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Збірна БДМУ по волейболу здобула золото на Міжнародному турнірі

Упродовж 14-16 лютого в БДМУ проходили змагання І-го Міжнародного турніру з волейболу серед жіночих команд з нагоди 70-річчя БДМУ.

У турнірі брали участь команди Новоселицького, Вашківецького та Чернівецького медичних коледжів БДМУ, Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича та Кишинівського державного медичного університету ім. М. Тестеміцану.

Турнір проводиться вже другий рік поспіль, але цього року він отримав статус міжнародного. Завдяки підтримці ректора Тараса Бойчука та профспілкового комітету університету БДМУ зміг достойно прийняти гостей і провести змагання на високому рівні.

Ігри у підгрупах проходили у спорткомплексі університету, а фінальні були проведені у професійному волейбольному залі спорткомплексу “Будівельник”.

Всі команди достойно боролися за перемогу, фахівці, які були присутні на змаганнях, відзначили, що рівень команд значно зріс порівняно з минулим роком. Надзвичайно потужно виступила команда наших друзів з Кишинівського медичного університету. Дівчата продемонстрували високу техніку та тактику гри, але у півфінальних іграх лише трохи поступилася команді ЧНУ ім. Ю. Федьковича і в результаті здобули бронзові медалі. А гра за перше місце між командами ЧНУ та БДМУ виявилася справді достойною фіналу міжнародного турніру. Лише у 5-й партії з мінімальним розривом дівчата збірної БДМУ вирвали перемогу у суперниць і стали чемпіонками міжнародних змагань.

Цікаво, що лише кілька днів назад на першості області серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації у такій самій запеклій боротьбі наші дівчата поступилися суперницям з ЧНУ. Але цього разу на трибунах поряд зі студентами за них надзвичайно емоційно вболівали присутні на змаганнях проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Геруш, голова профкому БДМУ Петро Ковальчук, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій, помічник ректора з іміджевої політики Алла Борисюк, завідувач курсом лорхвороб, гравець ветеранської збірної області з волейболу Олександр Плаксивий. Напевно, така потужна підтримка допомогла команді Буковинського державного медичного університету здобути перемогу.

Завершилися змагання церемонією нагородження, де був присутній начальник Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Корнелій  Жукотинський. Всі команди отримали не лише нагороди, а й пам’ятні подарунки. Дівчата з Молдови залишися надзвичайно задоволеними, адже для них, крім змагань, було організовано цікаву екскурсійну програму. Вони обіцяли наступного року обов’язково приїхати до нас, а ще чекають до себе у гості на фестиваль спорту у жовтні 2014 року. Сподіваємось, що цей турнір стане вдалим початком налагоджування спортивних зв’язків з вузами-побратимам.

Матеріал підготувала: Наталія Куліш, старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини

День фізичної культури та спорту України

День фізичної культури

8 вересня 2012 року в Україні традиційно відзначали День фізичної культури та спорту. Не залишилися осторонь від святкувань і спортсмени Буковинського державного медичного університету. 7-8 вересня у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання з волейболу, настільного тенісу та легкої атлетики, в яких змагалися команди медичних факультетів №1, №2 та стоматологічного факультету.

Збірна БДМУ з волейболу серед жінок – у трійці лідерів

Упродовж 10-12 лютого у спорткомплексі БДМУ проходили змагання ІV Обласних спортивних ігор серед студентів ВНЗ ІІІ- ІV рівнів акредитації з волейболу серед жіночих команд.

Здорові діти – здорова нація

САНІТАРНО-ПРОСВІТНИЦЬКА АКЦІЯ. Здорова дитина – це радість для батьків, а в майбутньому – повноцінний громадянин суспільства. Тільки здорова дитина досягає успіхів у навчанні, добре розвивається фізично, має врівноважений психічний стан.

Спортсмени БДМУ гідно представили університет на обласних змаганнях з пауерліфтингу

1 жовтня у спорткомплексі Буковинського державного медичного університету пройшли змагання чемпіонату області з пауерліфтингу. У змаганнях брали участь 180 спортсменів, які представляли 13 команд різних спортивних організацій області. Спортсмени БДМУ гідно представили навчальний заклад на цьому спортивному форумі, здобувши бронзу в загально командному заліку і залишивши далеко позаду команди всіх вищих навчальних закладів міста.