Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Студенти БДМУ долучилися до благородної справи

Студенти 32 групи 3 курсу медичного факультету № 2 разом зі своїм куратором, асистентом кафедри патоморфології Олександром Лазаруком приєднались до волонтерів, що плетуть маскувальні сітки для бійців АТО (магазин "Риболов", що на вулиці Заньковецької, 5).

Чернівецькі волонтери розповідають, що не встигають виконувати замовлення наших військових. Зараз існує велика потреба у зимових маскувальних сітках білого кольору. Проте вільних рук і матеріалів для плетення сіток обмаль. «Ми витратили всього три години свого вільного часу, але сплели майже чотири метри захисної сітки, - говорить студентка Ісак Світлана. – Приємно знати, що хоч чимось можеш допомогти нашим героям. Адже вони відстоюють свободу та незалежність.» Зараз насправді не вистачає і матеріальних, і людських ресурсів. Також потрібен старий одяг зелено-коричневого та білого кольорів, бажано з натуральної тканини — бавовна, льон, шовк. Усім бажаючим допомогти все показують, вчать. Це легко робиться. Студенти-медики закликають усіх, хто розуміє важливість кожного вчинку, приєднатись до потрібної, цікавої та важливої справи.

Викладачі БДМУ провели виховну бесіду зі школярами

У музеї макропрепаратів кафедри патологічної анатомії було проведено бесіду з учнями Глибоцького ліцею про шкідливість тютюнопаління, зловживання алкоголем, вживання наркотиків, небезпеку інфекційних захворювань. Бесіду провели професор Ігор Давиденко та доцент Олена Тюлєнєва за участі старшого лаборанта кафедри Надії Беседінської.

Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу

Викладачі Буковинського державного медичного університету провели профорієнтаційну роботу в Чернівецькому міському ліцеї № 3 медичного профілю, адже проблеми вибору вже сьогодні постають перед випускниками.

Губернатор оголосив про створення Університетської клініки

У Буковинському державному медичному університеті 25 вересня відбулося засідання Вченої ради. Перше питання порядку денного було присвячене ролі Університетської клініки на базі Лікарні швидкої медичної допомоги у забезпеченні висококваліфікованої медичної допомоги жителям Чернівецької області.

Делегація БДМУ на Міжнародному симпозіумі

Делегація БДМУ –  завідувач кафедри судової медицини та медичного правознавства, заслужений лікар України, д.мед.н., проф. Бачинський Віктор Теодосович та к.мед.н., доц. Ванчуляк Олег Ярославович – відвідала Міжнародний симпозіум «Osteuropaverein».