Психологи БДМУ провели воркшопи на конференції психотерапевтів

Викладачі кафедри психології та філософії, практичні психологи Медико-психологічного центру БДМУ канд. психол. наук Любов Любіна та канд. психол. наук Вікторія Осипенко взяли участь у роботі Всеукраїнської щорічної 23-ої конференції Української Спілки Психотерапевтів, дійсного члена Європейської Асоціації Психотерапії, на тему: «Психотерапія у світі, що швидко змінюється» (23-25 червня 2017р.) у м. Дніпро.

УСП є всеукраїнською громадською організацією, основною метою якої є сприяння розвитку сучасної психотерапії в Україні. Спілка налічує близько півтори тисячі активних членів (психологів, психотерапевтів, психіатрів) з 26 областей України. У спілці об'єдналися психотерапевти 10 напрямків психотерапії, активно функціонують 13 секцій. УСП щорічно проводить близько 100 різноманітних заходів із підвищення професійної кваліфікації психотерапевтів: теоретичні та супервізійні семінари, конференції, проекти власного досвіду, пропедевтичні проекти та ін. Ведучими семінарів є провідні європейські та українські спеціалісти. Спілка часто виступає також (спів-) організатором міжнародних конгресів та конференцій.

Під час роботи конференції були проведені воркшопи: «Феномен «внутрішньої дитини» в сімейній системі» (Любов Любіна, Вікторія Осипенко), «Ролі та маски» у системі «клієнт – терапевт» (Вікторія Осипенко, Любов Любіна), які зацікавили понад 60 психотерапевтів і психологів та отримали позитивні відгуки учасників. Окрім того, на Загальних зборах УСП, що проводились в рамках конференції, Чернівецька філія УСП (серед заявлених філій: м. Тернопіль, м. Рівне та м. Чернівці) одержала право на проведення 24-ої конференції УСП (29 червня – 1 липня 2018р.) у Чернівцях.

Традиційно Всеукраїнська конференція УСП – це місце зустрічі, як найбільш кваліфікованих професіоналів України в різних напрямках психотерапії, так і тих, хто тільки починає свій психотерапевтичний досвід; місце обміну теоретичними знаннями і практичними досягненнями; можливість нових знайомств і професійної зустрічі; місце запеклих дискусій і спілкування однодумців.

БДМУ відвідала делегація з Університету м. Любек

17 березня Буковинський державний медичний університет відвідала офіційна делегація з Університету м. Любек (Німеччина)

БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації

З офіційним візитом до Буковинського державного медичного університету прибула делегація психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) у рамках багаторічної співпраці. Під час візиту заплановано низку заходів.

Перш за все представники Швейцарської конфедерації, а саме доктор медицини, професор Іза Самміт (завідувач відділення депресивних розладів психіатричної клініки м.Мюнстерлінген, Медичний університет м.Зальцбург) та медична сестра відділення ранніх психозів Олена Кірюхіна зустрілися з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. Під час зустрічі, яка відбулася в адміністративному корпусі БДМУ, були обговорені питання подальшої співпраці, академічного обміну викладачів та студентів між навчальними закладами.

БДМУ вперше представлений на міжнародному конгресі у Білостоку

Студентка 5-го курсу БДМУ Попова Ірина представила Буковинський державний медичний університет на ювілейному 10-му міжнародному медичному конгресі у місті Білосток, Польща, який відбувався 12-15 травня.