Благодійна акція студентів БДМУ для учнів школи-інтернату №4

Студенти коледжу БДМУ І курсу (спеціальність «Фармація») разом з куратором Купчанко Катериною провели благодійну акцію для учнів Чернівецької школи-інтернату №4. Час пролетів швидко, але відчуття дитячої вдячності від отриманих подарунків та спілкування з дітьми схвилювали та розчулили наших студентів, які пообіцяли їх навідувати. Закликаємо всіх, хто не байдужий до долі дітей, навідуватись у територіально відділений від центру міста інтернат.

Студенти БДМУ взяли участь у благодійній акції

У 2014-му році виповнюється 100 років з початку Першої світової війни.

З метою вшанування пам’яті українців, які загинули під час Першої світової війни, формування у суспільстві шанобливого ставлення до історії Чернівецьке обласне відділення Українського фонду культури, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича провели благодійний науково-мистецький вечір.