Студенти БДМУ відпрацьовували навички надання екстреної медичної допомоги

Студенти БДМУ взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з симуляційної медицини з міжнародною участю «TernopilSimOlymp – 2018» (екстрена і невідкладна медична допомога).

Олімпіада відбулася в навчально-оздоровчому комплексі «Червона калина» ТДМУ 4-7 жовтня 2018 року. У цьому заході взяли участь студенти університетів і коледжів України та Польщі.

Всі команди змагались у рівних умовах, виконуючи аналогічні завдання, які були максимально наближеними до реальності, а інсценізація надзвичайних ситуацій змушувала хвилюватись кожного члена команди. Зауважимо, що ніхто з учасників навіть не здогадувався, що чекає на команду. Всі етапи змагань проходили в різних локаціях і були зашифровані незвичайними назвами: “Хотабич”, “Все поруч”, “Міцний горішок”, “Фізкульт-привіт”, “Юний фізик”. Під час одного з конкурсів учасники повинні були не тільки надати допомогу, а й подбати про власнику безпеку і співпрацювати з представниками правоохоронних органів.

У завершальному змаганні було імітовано «Emergency Department» (фрагмент сучасного приймального відділення, де бригада медиків очікує прибуття пацієнта, якого везе карета ЕМД). В Україні практично немає таких відділень, проте організатори олімпіади ставили завдання сформувати у майбутніх медиків усвідомлення доцільності такого відділення, основні принципи роботи у ньому.

Буковинський університет представляли: капітан команди – студентка 5 курсу Рудяк Яна та студенти 6 курсу Щербань Артем, Богуш Святослав під керівництвом асистента кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Андрія Андрущака.

Багато корисної інформації учасники змагань отримали під час таких майстер-класів:

Комунікативні навички в роботі бригади ЕМД.
Забезпечення прохідності дихальних шляхів.
Основи командної взаємодії у відділенні невідкладної медичної допомоги («Emergency department»).
Огляд травмованого на догоспітальному етапі.
Реанімаційні заходи в педіатричній практиці.
Тактична екстрена медична допомога.
Такі змагання стимулюють прагнення підвищити рівень знань, навичок та професіоналізму, адже будь-яке неправильно прийняте рішення вартує людського життя. Усі учасники олімпіади отримали цінні подарунки та багато позитивних вражень.
Галерея зображень:
Студенти БДМУ відпрацьовували навички надання екстреної медичної допомоги

Кафедра педіатрії провела просвітницький захід

До Всесвітнього дня дитини на базі Обласної дитячої клінічної лікарні за участі кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб під керівництвом завідувача кафедри професора Олени Костянтинівни Колоскової проведений просвітницький захід "Як зберегти та покращити лактацію?"

На кафедрі дерматовенерології обговорили методи профілактики туберкульозу шкіри

На кафедрі дерматовенерології 24 березня 2016 року на практичному занятті зі студентами 5 групи медичного факультету №1 доцентом кафедри Гаєвською М.Ю. було проведено бесіду до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом. Студентам було показано презентацію та обговорено методи профілактики туберкульозу шкіри.

Перемоги студентів БДМУ на Всеукраїнському мистецькому конкурсі

Студенти БДМУ, учасники мистецьких студій палацу «Академічний», здобули Гран-Прі та чотири I місця на Всеукраїнському мистецькому конкурсі «Ліра Гіппократа» .

Психологічний інтенсив 2014

Психологічний інтенсив

З 7 по 13 липня на базі відпочинку Буковинського державного медичного університету у с. Репужинці пройшов черговий щорічний психологічний інтенсив.