Студенти БДМУ збирають кришечки для протезування воїнів АТО

Студент БДМУ, за підтримки фірми TDKanc, долучилися до Всеукраїнської акції зі збору і переробки пластикових кришечок-закруток для протезування воїнів АТО.

У всіх гуртожитках медичного університету розміщено спеціальні контейнери для збору кришечок.

Як це працюватиме?

Пластикові кришки вироблені з різних видів пластику дробляться в гранули і використовуються як сировина для створення протезів Для протеза руки потрібно 500 тисяч кришечок, ноги - до 850 тисяч.

Акція водночас вирішує дві проблеми - екологічну та соціальну. Її вже підтримали Міністерство екології України, бізнес і багато волонтерів. Кожна кришечка зможе допомогти воїнам АТО в протезуванні.

У країнах Європи збір кришок на переробку вже давно не є новинкою. Багато організацій проводять екологічні акції, а вилучені кошти витрачаються на допомогу людям з особливими потребами та обмеженими фінансовими можливостями. Наприклад, у 2010 році студентами стоматологічного факультету Егейського університету було започатковано акцію допомоги людям з обмеженими можливостями. Кожні250 кг. кришечок – це новий інвалідний візок. Так, на сьогодні у Туреччині було подаровано понад півтори тисячі таких необхідних речей.

Окрема утилізація пластикових кришечок допомагає знизити кількість пластику, який знищує дику природу чи просто потрапляє на сміттєзвалище. Цей тип пластмаси може бути використаний повторно для виготовлення інших виробів з пластмаси, що дозволяє зберегти природні ресурси.

Ідея акції є дуже простою, але в той же час ефективною. ЇЇ успіх залежить від кількості людей, які до неї долучаться. Щодня ми використовуємо їх, і якби кожен з нас не викидав їх, а збирав, то ми б мали змогу допомогти більшій кількості людей.

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

Плейбек-театр БДМУ виступив для учасників АТО

20 лютого перед учасниками АТО виступив плейбек-театр БДМУ «Луна».

Психологи БДМУ провели творчу терапію для воїнів АТО

6 липня викладачі кафедри психології та соціології, психологи-консультанти Медико-психологічного центру ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» Вікторія Осипенко та Любов Любіна,