Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Студенти БДМУ визначали свій ВІЛ-статус

11 травня 2017 року близько 150 студентів долучились до акції, експрес-тести надала Чернівецьке обласне відділення ВБО «Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ», символічні кульки – Чернівецький обласний центр СНІДу.

В студентському містечку Буковинського державного медичного університету (вул.Чорноморська) відбулась профілактична акція. З метою популяризації здорового способу життя та вшанування Дня пам’яті людей, що померли від СНІДу, всі бажаючі молоді люди мали змогу визначити свій ВІЛ статус.

Аналіз здійснювали за допомогою спеціальної тест-касети. Тест виявляє антитіла до ВІЛ. Свій результат можна дізнатися упродовж 5-10 хвилин. Також всім учасникам були роздані контрацептиви та символічні повітряні кульки.

Найактивніше спрацювала Студентська рада гуртожитку №2, яких було найбільше та фактично організовували акцію.

Як зазначив асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Віталій Смандич, акції, щодо профілактики різних захворювань, медична спільнота БДМУ організовує систематично, але для того щоб дійсно відбувся результат потрібна активна свідомість кожної людини. За результатами тестування позитивного результату не було виявлено ні в кого.

До слова, СНІД передається лише трьома шляхами: статевим, ін’єкційним та від матері до дитини. Хворий на СНІД школяр чи студент не становить загрози в навчальному колективі. Варто пам’ятати лише про те, що кількість ВІЛ-інфікованих в області щороку збільшується – в основному через незахищені статеві стосунки.

Галерея зображень:
Студенти БДМУ визначали свій ВІЛ-статус

Студенти БДМУ долучилися до акції «Збережи життя»

Спільно з відділенням трансфузіології ОКУ «Лікарня швидкої допомоги-Університетська лікарня» 30 жовтня 2015р. студенти 4 курсу медичного факультету №1 поповнили банк крові у рамках благодійної акції здачі крові «Збережи життя».

Студенти БДМУ долучилися до екологічної акції “Зробимо Україну чистою”

“Зробимо Україну чистою” – це Всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання засмічених зелених зон і місць громадського відпочинку, яка вже декілька років поспіль збирає сотні тисяч учасників по всій Україні. Подібна акція успішно проводиться в країнах Європи, заохочуючи понад 1 млн.

Студенти БДМУ провели акцію "Не дай СНІДу шанс"

Студенти медичного факультету №1 Буковинського державного медичного університету з ініціативи та сприяння декана, завідувача кафедри інфекційних хвороб та епідеміології проф. Москалюка Василя Деонізійовича стали співорганізаторами мистецько-просвітницької акції "Не дай СНІДу шанс" у ТРЦ "DEPOt".