Викладач БДМУ взяла участь у конференції з фізичної та реабілітаційної медицини

Викладач БДМУ взяла участь у конференції з фізичної та реабілітаційної медицини

У клінічному санаторії «Жовтень» (м. Київ) 11-13 грудня відбулась XІV міжнародна науково-практична конференція «Сучасний стан фізичної та реабілітаційної медицини в Україні».

На конференції були заслухані доповіді провідних фахівців з питань медичної реабілітації при серцево-судинних захворюваннях, ураженнях опорно-рухового апарату, посттравматичному стресовому розладі. 

У рамках конференції відбулося засідання Правління та керівників регіональних осередків ГО «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини», на якому були розглянуті питання про стан створення та реєстрацію регіональних осередків товариства на 1 грудня 2014р., про заходи товариства з надання реабілітаційної допомоги постраждалим при проведенні антитерористичної операції, інформація про реорганізацію медичної реабілітаційної галузі в Україні. Від Буковини головою регіонального осередку ГО «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини» обрана професор кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини БДМУ Полянська Оксана Степанівна, яка виступила з доповіддю «Новітні підходи до медичної реабілітації при інфаркті міокарда».