100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

Викладач БДМУ взяла участь у конференції з фізичної та реабілітаційної медицини

Викладач БДМУ взяла участь у конференції з фізичної та реабілітаційної медицини

У клінічному санаторії «Жовтень» (м. Київ) 11-13 грудня відбулась XІV міжнародна науково-практична конференція «Сучасний стан фізичної та реабілітаційної медицини в Україні».

На конференції були заслухані доповіді провідних фахівців з питань медичної реабілітації при серцево-судинних захворюваннях, ураженнях опорно-рухового апарату, посттравматичному стресовому розладі. 

У рамках конференції відбулося засідання Правління та керівників регіональних осередків ГО «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини», на якому були розглянуті питання про стан створення та реєстрацію регіональних осередків товариства на 1 грудня 2014р., про заходи товариства з надання реабілітаційної допомоги постраждалим при проведенні антитерористичної операції, інформація про реорганізацію медичної реабілітаційної галузі в Україні. Від Буковини головою регіонального осередку ГО «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини» обрана професор кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини БДМУ Полянська Оксана Степанівна, яка виступила з доповіддю «Новітні підходи до медичної реабілітації при інфаркті міокарда».      

Більше новин БДМУ: 

Шануємо пам’ять

ДО 70-РІЧЧЯ БДМУ. 7 травня проведено виховний захід, приурочений до 70-річчя БДМУ і вшанування пам’яті основоположника школи фармакологів на Буковині – професора Степана Петровича Закривидороги, організований куратором 1 групи 5 курсу спеціальності “Клінічна фармація” доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан.

В БДМУ відбувся “круглий стіл” Клінічна фармація: реалії сьогодення”

17 квітня відбувся круглий стіл для випускників спеціальності “Клінічна фармація” із практичними провізорами клінічними “Клінічна фармація: реалії сьогодення”, організований куратором 1 групи 5 курсу провізорів клінічних доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан.

В БДМУ завершив роботу Міжнародний конгрес

4 квітня у Буковинському державному медичному університеті відбулося урочисте закриття та підведення підсумків

Викладачі БДМУ взяли участь у Міжнародній конференції

Вже 8-й рік поспіль у листопаді проходить Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми зовнішньої політики України».