100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

У БДМУ проходить підсумкова наукова конференція

У БДМУ проходить підсумкова наукова конференція

У Буковинському державному медичному університеті проходить підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького персоналу.

18 лютого відбулися засідання наукових секцій на кафедрах хірургічної та дитячої стоматології, біологічної фізики та медичної інформатики, педіатрії та дитячих інфекційних хвороб, психології та соціології, суспільних наук та українознавства, іноземних мов, клінічної імунології, алергології та ендокринології.

Більше новин БДМУ: 

Сучасні методи діагностики та лікування хронічних захворювань лор-органів у дорослих та дітей

НАУКОВИЙ ФОРУМ. Упродовж 19-21 травня у місті Севастополь відбулась щорічна традиційна весняна конференція українського наукового медичного товариства лікарів-отоларингологів “Сучасні методи діагностики та лікування хронічних захворювань лор-органів у дорослих та дітей”.
В рамках конференції відбулась нарада завідувачів кафедр отоларингології медичних вузів та закладів післядипломної освіти за участю головного отоларинголога МОЗ України, академіка АМН України Д.І. Заболотного, на якій розглянуто проблеми та особливості проведення науково-дослідної роботи молодими вченими, оптимізація роботи з молодими вченими та нові навчальні технології в роботі кафедр отоларингології.

Тарас Бойчук: «Майже 90 відсотків лікарів практичної медицини вийшли з нашого університету»

Бойчук Тарас Миколайович

 Цей факт не викликає сумнівів: маючи власну «кузню кадрів», охорона здоров’я краю постійно отримує надійну підмогу – «золотим» досвідом випускників старшого покоління, науковим підходом еліти з клінічних кафедр, що співпрацюють з практичною медициною, новим поповненням без практичного досвіду, але з сучас

У 2013 році на Буковині запрацює перинатальний центр

Ігор Шкробанець

 
 Про це розповів начальник Головного управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА Ігор Шкробанець. Проект реалізується в Україні Державним агенством з інвестицій та управління національними проектами. Для його оснащення передбачено 50 млн. грн з держбюджету.