8 травня – День пам’яті та примирення

8 травня – День пам’яті та примирення

Пам’ять людей – це найцінніший меморіал, який передається з покоління в покоління. Щороку 8 травня уся світова спільнота згадує криваві події Другої світової війни та її страшні наслідки. Ми вшановуємо тих людей, хто захищав від нацизму нашу українську землю.

Сьогодні Україна знову у вогні та боротьбі за свободу, цивілізованість, демократію і європейські цінності проти імперських амбіцій агресивного сусіда-злочинця. І  в цій боротьбі поряд з нами увесь цивілізований світ, за нами перемога!

Пам’ятаймо і перемагаймо!

Ота сльоза ніколи не зітреться,

Що в правді нашій і чужій вині

Лишила Батьківщина біля серця

Своїх синів, загиблих на війні

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Українці воювали на боці антигітлерівської коаліції (Об’єднаних Націй) і зробили значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. Ціною цього стали надзвичайні втрати упродовж 1939-1945 років – українців на інших народів, які проживали на нашій землі й боролися проти тоталітарних режимів. Тоді загинуло понад вісім мільйонів осіб. Ми добре знаємо ціну війни, тому плекаємо мир.

День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні символізує не тріумф переможців над переможеними, а має бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереження, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом.

Зараз, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором – це путінська Росія, яка посягає на нашу територіальну цілісність і загрожує миру у всій Європі. Україна захищає рідну землю і своє право вільно обирати майбутнє.

 

До Дня пам’яті та примирення і перемогою над нацизмом у Другій світовій війні, викладачі кафедри суспільних наук та українознавства проф. Мойсей А.А., ст. викл. Потапова Л.Б. та викл. Кемінь У.В., Андрієць В.І. 5 травня разом зі студентами фахового медичного коледжу БДМУ спеціальності «Фармація, промислова фармація» 2 курс 1,2 група та «Медсестринство» І, ІV курс проведено інформаційну годину на тему: «Пам’ятаємо…Перемагаємо!»

Галерея зображень: 
8 травня – День пам’яті та примирення
8 травня – День пам’яті та примирення
8 травня – День пам’яті та примирення
8 травня – День пам’яті та примирення
8 травня – День пам’яті та примирення