Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

БДМУ приймає делегацію зі Швейцарії

БДМУ приймає делегацію зі Швейцарії

У рамках міжнародної співпраці з Психіатричною клінікою м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) на базі Буковинського державного медичного університету відбудеться триденний семінар-тренінг

з питань психодинамічниий підхід до лікування розладів особистості, який проводитиме доктор медицини, завідувач психотерапевтичним відділенням клініки Крістіне Рьош.

2 липня відбулася зустріч ректора БДМУ Тараса Бойчука з Крістіне Рьош та координатором співпраці, фахівцем з догляду відділення ранніх психозів Психіатричної клініки Оленою Кірюхіною. Були обговорені питання подальшого співробітництва, академічної мобільності студентів і викладачів, використання дистанційних технологій навчання, психологічної та психотерапевтичної допомоги.

Співпраця між Буковинським державним медичним університетом та Психіатричною клінікою м. Мюнстерлінген триває вже 9 років, упродовж яких реалізується програма академічних обмінів, відбуваються он-лайн-лекції провідних фахівців клініки для студентів і співробітників БДМУ, проводяться тренінги та майстер-класи.