Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

БДМУ приймає делегацію зі Швейцарії

У рамках міжнародної співпраці з Психіатричною клінікою м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) на базі Буковинського державного медичного університету відбудеться триденний семінар-тренінг

з питань психодинамічниий підхід до лікування розладів особистості, який проводитиме доктор медицини, завідувач психотерапевтичним відділенням клініки Крістіне Рьош.

2 липня відбулася зустріч ректора БДМУ Тараса Бойчука з Крістіне Рьош та координатором співпраці, фахівцем з догляду відділення ранніх психозів Психіатричної клініки Оленою Кірюхіною. Були обговорені питання подальшого співробітництва, академічної мобільності студентів і викладачів, використання дистанційних технологій навчання, психологічної та психотерапевтичної допомоги.

Співпраця між Буковинським державним медичним університетом та Психіатричною клінікою м. Мюнстерлінген триває вже 9 років, упродовж яких реалізується програма академічних обмінів, відбуваються он-лайн-лекції провідних фахівців клініки для студентів і співробітників БДМУ, проводяться тренінги та майстер-класи.

БДМУ відвідала делегація з Китаю

Буковинський державний медичний університет відвідала делегація з Китаю.

БДМУ відвідала делегація з Університету м. Любек

17 березня Буковинський державний медичний університет відвідала офіційна делегація з Університету м. Любек (Німеччина)

БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації

З офіційним візитом до Буковинського державного медичного університету прибула делегація психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) у рамках багаторічної співпраці. Під час візиту заплановано низку заходів.

Перш за все представники Швейцарської конфедерації, а саме доктор медицини, професор Іза Самміт (завідувач відділення депресивних розладів психіатричної клініки м.Мюнстерлінген, Медичний університет м.Зальцбург) та медична сестра відділення ранніх психозів Олена Кірюхіна зустрілися з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. Під час зустрічі, яка відбулася в адміністративному корпусі БДМУ, були обговорені питання подальшої співпраці, академічного обміну викладачів та студентів між навчальними закладами.