Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Зустріч з учнями ЗОШ №33

Зустріч з учнями ЗОШ №33

23 жовтня 2045 р. асистентом кафедри патологічної анатомії Олександрою Василівною Гарвасюк

було проведено профорієнтаційну роботу серед учнів 9-11 класів Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів технологічного профілю №33.

Школярів було ознайомлено з умовами вступу до ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», здобутками та кадровим потенціалом, перевагами навчання, особливостями дозвілля та студентського життя. Під час проведення профорієнтаційної роботи школярі зацікавилися можливостями дистанційного навчання та наявністю підготовчих курсів до вступу в університет.

Випускники отримали буклети з необхідною інформацією та були запрошені на “День відкритих дверей” нашого університету, що відбудеться 1 листопада , о 12.00 у Палаці «Академічний» (м.Чернівці, вул. Шіллера, 11, (р-н Театральної площі) http://academ.bsmu.edu.ua/.

 

Більше новин БДМУ: 

Профорієнтаційна робота БДМУ

Викладачі Буковинського державного медичного університету поспілкувались зі старшокласниками Чернівецької загальноосвітньої школи № 1.
 

Профорієнтаційна робота в гімназії № 3

Профорієнтаційна робота в гімназії № 3

20 жовтня доцент кафедри суспільних наук та українознавства Скакун Ігор разом зі студентами медичного факультету № 1 Миколою Амеліним та фармацевтичного факультету Стефанією Кривецькою провели профорієнтаційну роботу з учнями 9-11 класів гімназії № 3 міста Чернівці.