Студенти БДМУ заохочували чернівчан кинути палити

Студенти БДМУ заохочували чернівчан кинути палити

ДЕНЬ БЕЗ ТЮТЮНУ. Всесвітня організація охорони здоров’я в 1988 році оголосила 31 травня Всесвітнім днем без тютюну. Перед світовою спільнотою було поставлено завдання – домогтися того, щоб в XXI столітті проблема тютюнопаління зникла. XXI століття настало, але проблема не зникла. Боротьба з нікотином триває.
“Кинути палити нелегко. Це є проблемою для всіх нас, і ми повинні нею займатися, тому що знаємо, що збільшення числа тих, хто кинув палити є ключовим елементом зниження прогнозованого тягаря викликаних тютюном смертей протягом найближчого двадцятиріччя,” – розповідає Ірина Візнюк, асистент кафедри гігієни та екології БДМУ.
Студенти БДМУ заохочували чернівчан кинути палитиЗаохочувальну акцію “Міняю цигарку на шоколадку” по вул. О.Кобилянської провели студенти-волонтери 22 групи ІІІ курсу медичного факультету №2 БДМУ (куратор – асистент кафедри гігієни та екології Ірина Візнюк). Студенти розповідали курцям про шкідливий вплив паління та його наслідки для організму людини та пропонували для більш детальнішого вивчення цієї проблеми завітати на сайт БДМУ і ознайомитись з публікаціями науковців університету.