Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Студенти коледжу БДМУ провели Шевченківські читання

3 березня 2017 року на кураторській годині викладач коледжу БДМУ Лариса Шинкура  разом студентами ІІ курсу спеціальності «Сестринська справа» провели «Шевченківські читання» до Дня народження Т.Г.Шевченка.

В історії кожного народу є свої національні герої, є свої Пророки, є імена, що увібрали в себе живу душу народу, стали часткою його життя, є люди, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким для нас українців, і не тільки українців, стало ім’я Тараса Шевченка, чия поезія ось уже багато років викликає в людей почуття гордості, захоплення своєю красою, своєю силою і народною мудрістю. В його поезії – наше минуле, наше сучасне, наше майбутнє. Діти читали свої улюблені вірші, обговорювали свої враження від творчості великого поета

«Вірність традиціям українського козацтва»

Поміж Богородичними празниками церковного року особливу увагу заслуговує празник Покрови Пресвятої Богородиці. В Україні його відзначають 14 жовтня як свято релігійне, національне, родинне.

В БДМУ відзначили День рідної мови

Щороку 21 лютого ми відзначаємо важливе для духовного становлення кожної людини свято – Міжнародний день рідної мови.