15-річчя закінчення БДМУ випускниками 2000 року

Відбулася зустріч випускників 2000 року

16 жовтня 2015р. у Палаці «Академічний» відбулася зустріч випускників 2000 року.

Колишні студенти Буковинської державної медичної академії знову зустрілися у стінах рідної Alma mater. З нагоди 15-ої річниці закінчення вишу лікарі-випускники приїхали з різних регіонів країни. Серед колишніх студентів БДМА – 20 викладають в університеті, а 5 – у Чернівецькому медичному коледжі. Багато випускників працюють на керівних посадах у державних, лікувальних та науково-дослідних установах України.

Ведучими урочистостей були Тетяна Булик та Микола Павловський. Випускників привітав ректор університету Тарас Бойчук, який розповів про сьогодення і перспективи БДМУ. Він подякував усім, хто приїхав на зустріч та зазначив: «для сьогоднішнього молодого покоління Ви є прикладом для наслідування. Ви примножуєте наші славні здобутки й нині, а навчальний заклад поправу пишається своїми учнями».

Випускники поринули у спогади про навчання, лекції, практики, життя у гуртожитках та веселе дозвілля. Поділилися згадками про студентське життя колишні однокурсники: староста курсу, а нині завідувач кафедри медичної біології та генетики, Роман Булик, головний лікар, провідний хірург Буковинського центру пластичної та естетичної хірургії «PlastArt» Руслан Гуменний і доцент кафедри акушерства та гінекології (післядипломна освіта) Андрій Бербець.

Зі славним ювілеєм привітали своїх колишніх студентів їхні викладачі Ніна Зорій та Вячеслав Білоокий.

Теперішні студенти Буковинського державного медичного університету, учасники мистецьких студій Палацу «Академічний» також долучилися до вітань, подарувавши ювілярам незабутні враження від вокальних номерів.