15-річчя закінчення БДМУ випускниками 2000 року

Відбулася зустріч випускників 2000 року

16 жовтня 2015р. у Палаці «Академічний» відбулася зустріч випускників 2000 року.

Колишні студенти Буковинської державної медичної академії знову зустрілися у стінах рідної Alma mater. З нагоди 15-ої річниці закінчення вишу лікарі-випускники приїхали з різних регіонів країни. Серед колишніх студентів БДМА – 20 викладають в університеті, а 5 – у Чернівецькому медичному коледжі. Багато випускників працюють на керівних посадах у державних, лікувальних та науково-дослідних установах України.

Ведучими урочистостей були Тетяна Булик та Микола Павловський. Випускників привітав ректор університету Тарас Бойчук, який розповів про сьогодення і перспективи БДМУ. Він подякував усім, хто приїхав на зустріч та зазначив: «для сьогоднішнього молодого покоління Ви є прикладом для наслідування. Ви примножуєте наші славні здобутки й нині, а навчальний заклад поправу пишається своїми учнями».

Випускники поринули у спогади про навчання, лекції, практики, життя у гуртожитках та веселе дозвілля. Поділилися згадками про студентське життя колишні однокурсники: староста курсу, а нині завідувач кафедри медичної біології та генетики, Роман Булик, головний лікар, провідний хірург Буковинського центру пластичної та естетичної хірургії «PlastArt» Руслан Гуменний і доцент кафедри акушерства та гінекології (післядипломна освіта) Андрій Бербець.

Зі славним ювілеєм привітали своїх колишніх студентів їхні викладачі Ніна Зорій та Вячеслав Білоокий.

Теперішні студенти Буковинського державного медичного університету, учасники мистецьких студій Палацу «Академічний» також долучилися до вітань, подарувавши ювілярам незабутні враження від вокальних номерів.

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

Зустріч випускників БДМУ 1997 року

Зустріч випускників БДМУ 1997 р

26 жовтня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету 1997 року.

Зустріч випускників БДМУ 1998 року випуску

Зустріч випускників БДМУ 1998 рік
15-РІЧЧЯ ЗУСТРІЧІ. 25 жовтня в конференц-залі відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (ЧМІ) 1998 року випуску.

Зустріч випускників БДМУ 2003 року

Зустріч випускників БДМУ 2003 рік
10-ЛІТТЯ ВИПУСКУ.
1 листопада в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді БДМА) 2003 року випуску.