Зустріч випускників БДМУ 1977 року

22 вересня в палаці «Академічний» пройшла зустріч випускників Чернівецького медичного інституту 1977 року.

Зі словами привітань до випускників звернувся проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Геруш, який також презентував історію та теперішні досягнення навчального закладу.

Привітати зі святом випускників 1977 року прийшли також колишні викладачі ювілярів – професор Олександр Волошин, професор Василь Пішак, професор Ігор Сидорчук.

Ведучою свята від випускників-ювілярів була Наталія Шевчук.

Випускники 1977 року ділилися спогадами, зачитували авторську поезію, переглядали свій фотоальбом, світлини із студентського життя, хвилиною мовчання згадали своїх колег, котрих уже немає з нами.

Із поважним 40-літнім ювілеєм випуску присутніх привітали теперішні студенти БДМУ – учасники мистецьких студій палацу «Академічний», які презентували вокально-інструментальні номери.

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

Зустріч випускників БДМУ 1967 року

8 вересня у Вищому державному навчальному закладі України "Буковинський державний медичний університет" зустрілися випускники Чернівецького медичного інституту (тепер БДМУ) 1967 року, які цьогоріч святкують 50 років з дня випуску.

Зустріч випускників БДМУ 1977 року

випускник БДМУ 1977 року

5 жовтня у Буковинському державному медичному університеті відбулася зустріч випускників 1977 року випуску.