Вечір зустрічі випускників 1968 року

Вечір зустрічі випускників 1968 року

Вечір зустрічі випускників 1968 року

45-ЛІТТЯ ВИПУСКУ. 13 вересня 2014 року в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників ЧМІ 1968 року випуску. Ведучим свята від випускників був Василь Рошка, лікар лікарні швидкої медичної допомоги, від теперішнього студентства – Христина Буринюк.

Зі святом випускників привітав професор Олександр Іващук, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, який презентував присутнім основні здобутки Буковинського державного медичного університету. Вітання від ректора зачитала доцент Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання.

Випускники 1968 року під час зустрічі мали змогу переглянути випускний альбом, згадати студентські роки, віртуально відвідати улюблені місця у Чернівцях.

Чудовими мистецькими номерами привітали старших колег теперішні студенти – учасники мистецьких студій палацу “Академічний”: Ірина Лутчак, Наталія Сучеван, Юлія Рубашна, Юлія Тимчук, Марина Коротчук, Богдан Петрюк та учасники народного аматорського ансамблю пісні і танцю “Трембіта”.

Від імені ректорату щиросердно вітаємо випускників 1968 року з поважним 45-річчям випуску та бажаємо нових зустрічей в рідному БДМУ.