Вечір зустрічі випускників 1968 року

45-ЛІТТЯ ВИПУСКУ. 13 вересня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників ЧМІ 1968 року випуску. Ведучим свята від випускників був Василь Рошка, лікар лікарні швидкої медичної допомоги, від теперішнього студентства – Христина Буринюк.

Зі святом випускників привітав професор Олександр Іващук, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, який презентував присутнім основні здобутки Буковинського державного медичного університету. Вітання від ректора зачитала доцент Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання.

Випускники 1968 року під час зустрічі мали змогу переглянути випускний альбом, згадати студентські роки, віртуально відвідати улюблені місця у Чернівцях.

Чудовими мистецькими номерами привітали старших колег теперішні студенти – учасники мистецьких студій палацу “Академічний”: Ірина Лутчак, Наталія Сучеван, Юлія Рубашна, Юлія Тимчук, Марина Коротчук, Богдан Петрюк та учасники народного аматорського ансамблю пісні і танцю “Трембіта”.

Від імені ректорату щиросердно вітаємо випускників 1968 року з поважним 45-річчям випуску та бажаємо нових зустрічей в рідному БДМУ.

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

Зустріч випускників БДМУ 2003 року

Зустріч випускників БДМУ 2003 рік
10-ЛІТТЯ ВИПУСКУ.
1 листопада в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді БДМА) 2003 року випуску.

Зустріч випускників Буковинського державного медичного університету 1992 року

Зустріч випускників БДМУ 1992 року

28 вересня відбулася зустріч  випускників університету 1992 року випуску. На зустріч з різних куточків України та зарубіжжя прибули майже 200 випускників.