Зустріч випускників БДМУ 2006 року

Зустріч випускників БДМУ 2006 року

4 листопада 2016 року відбулася зустріч випускників БДМУ 2006 року. І хоча пройшло не так багато часу, випускники із задоволенням переглянули свій фотоальбом та світлини із студентського життя.

Ведучими свята від випускників-ювілярів були Леся Зюбак, викладач Чернівецького медичного коледжу БДМУ та Олександр Буряк, доцент кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини БДМУ.

З вітальним словом до випускників 2006 року звернувся Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, який коротко розповів присутнім про основні досягнення навчального закладу. До слів вітання долучилася Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, яка розповіла про діяльність ГО «Асоціація випускників Буковинського державного медичного університету».

Однокурсників з 10-річчям випуску привітали Олександр Павлюкович, асистент кафедри судової медицини та медичного правознавства й Володимир Вівсянник, асистент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб.

Зазначимо, що випускники 2006 року займаються розвитком медичної науки та працюють в практичній охороні здоров’я як в Україні, так і за кордоном. Цьогоріч привітати однокурсників приїхали із зарубіжжя Олег Майкан (Німеччина) та Олександра Райда (Греція).

Святкового настрою заходу додали теперішні студенти – учасники студій палацу «Академічний» – які подарували ювілярам мистецькі вітання.