Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Зустріч випускників БДМУ 2006 року

Зустріч випускників БДМУ 2006 року

4 листопада 2016 року відбулася зустріч випускників БДМУ 2006 року. І хоча пройшло не так багато часу, випускники із задоволенням переглянули свій фотоальбом та світлини із студентського життя.

Ведучими свята від випускників-ювілярів були Леся Зюбак, викладач Чернівецького медичного коледжу БДМУ та Олександр Буряк, доцент кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини БДМУ.

З вітальним словом до випускників 2006 року звернувся Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, який коротко розповів присутнім про основні досягнення навчального закладу. До слів вітання долучилася Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, яка розповіла про діяльність ГО «Асоціація випускників Буковинського державного медичного університету».

Однокурсників з 10-річчям випуску привітали Олександр Павлюкович, асистент кафедри судової медицини та медичного правознавства й Володимир Вівсянник, асистент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб.

Зазначимо, що випускники 2006 року займаються розвитком медичної науки та працюють в практичній охороні здоров’я як в Україні, так і за кордоном. Цьогоріч привітати однокурсників приїхали із зарубіжжя Олег Майкан (Німеччина) та Олександра Райда (Греція).

Святкового настрою заходу додали теперішні студенти – учасники студій палацу «Академічний» – які подарували ювілярам мистецькі вітання.

 

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ: 

10-річчя зустрічі випускників 2005 року

10-річчя зустрічі випускників 2005 року

30 жовтня 2015р. у Палаці «Академічний» відбулася зустріч випускників 2005 року.

На зустріч прибули понад 100 випускників з усіх регіонів України. Ведучими урочистостей були Ірина Зорій та Яна Телекі.

15-річчя закінчення БДМУ випускниками 2000 року

Відбулася зустріч випускників 2000 року

16 жовтня 2015р. у Палаці «Академічний» відбулася зустріч випускників 2000 року.

Зустріч випускників 1989 року у 2014 році

Зустріч випускників 1989 року у 2014 році

У Палаці «Академічний» 19 вересня з нагоди 25-річчя закінчення університету відбулася зустріч випускників БДМУ (колишнього ЧМІ). Ведучим-випускником урочистостей був секретар окружної виборчої комісії Микола Каспрук.