У БДМУ відбулася зустріч випускників 2004 року

У Палаці «Академічний» з нагоди 10-річчя закінчення університету відбулася зустріч випускників БДМУ (колишньої Буковинської державної медичної академії). Ведучими-випускниками урочистостей були доцент кафедри внутрішньої медицини Оксана Оліник та доцент кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Сергій Сажин. З вітальним словом до ювілярів звернувся ректор Тарас Бойчук. Він презентував головні здобутки і досягнення університету за ці роки. Поділилися спогадами та привітали своїх однокурсників староста медичного факультету № 1 Сергій Паскар і профорг медичного факультету № 2 Сергій Кішлар. Усім присутнім були продемонстровані фото-слайди з випускного альбому і дозвілля студентських років, відео-уривки «Бенефіс». Привітали своїх колишніх вихованців викладачі університету – професор кафедри інфекційних хвороб Андрій Сокол та доцент кафедри патологічної фізіології Людмила Філіпова. На завершення урочистостей своїх попередників та наставників привітали студенти університету та подарували їм чудові музичні вітання. Усі кошти, зібрані під час зустрічі, були перераховані на благодійність. Зокрема, 5 тисяч гривень на потреби АТО, а також придбані ліки тяжкохворій дитині з муковісцидозом.

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

Зустріч випускників БДМУ 1998 року випуску

Зустріч випускників БДМУ 1998 рік
15-РІЧЧЯ ЗУСТРІЧІ. 25 жовтня в конференц-залі відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (ЧМІ) 1998 року випуску.

Зустріч випускників БДМУ 2003 року

Зустріч випускників БДМУ 2003 рік
10-ЛІТТЯ ВИПУСКУ.
1 листопада в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді БДМА) 2003 року випуску.