Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

У БДМУ відбулася зустріч випускників 1979 року

У Буковинському державному медичному університеті 3 жовтня пройшла зустріч випускників 1979 року. З цієї нагоди у Палаці «Академічний» колишні студенти Чернівецького медичного інституту знову зібралися разом.

З вітальним словом до випускників звернулася проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Іванівна Зорій. Вона поздоровила їх з почесною датою, 35-річчям, та розповіла про здобутки університету і перспективні напрямки подальшого розвитку.

Привітав своїх колег та друзів староста курсу Олексій Петрович Варварюк – лікар Хотинської ЦРЛ.

Мистецькі вітання подарували присутнім студенти Буковинського державного медичного університету – артисти студій Палацу «Академічний».

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

Зустріч випускників БДМУ 1978 року

35-ЛІТТЯ ВИПУСКУ. 27 вересня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді Чернівецький медичний інститут) 1978 року випуску.

Зустріч випускників 1962 року

7 вересня 2012 року у конференц-залі Буковинського державного медичного університету відбулася зустріч випускників 1962 року, які 50 років тому покинули стіни рідної Альма-Матер.